Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Tuszy, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hűsíti, puhítja a lábfej bőrét, valamint segít eltávolítani az elhalt hámsejteket.

aranypáva

2014. november 27.

Szerettem, olcsó, megéri az árát, bár mindent összekenek vele. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Szerettem, olcsó, megéri az árát, bár mindent összekenek vele. :-)

adryenn88

2014. augusztus 18.

A párom szokta használni, mit ne mondjak, legalább egy hónapig sima tőle a lába. Szerintem nagyon jó kis termék, ha jól emlékszem annyira nem is vészes az ára, főleg ha le van árazva -akkor 2t is megéri venni belőle, én csak dícsérni tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

kissbarbara1990

2014. június 24.

Fincsi illatú és puhítja a bőrt. Lemosni kicsit körülményes. Ajándékba kaptam egy rendelésemhez, elhasználom de nem marad bennem hiányérzet ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Scatty

2014. május 3.

Nagyon szeretem, az illata nagyon kellemes (imádom a levendulát), erősen puhítja a bőrt, tökéletes lábápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Suwun

2014. február 4.

Sajnos hamar elfogy, mert azért elég sok mennyiség kell a használatához, még ha igyekszem a lehető legkevesebbet használni. A hatása viszont nagyon jó. Főleg húzósabb napokon imádok szöszmötölni vele, miután sokat gyalogoltam. A levendula meg ugyebár amellett, hogy finom illatú, még nyugtatja is a bőrt. Szép puhává teszi a lábakat már az első használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Moncsi94

2014. január 25.

Puhává teszi a lábamat, isteni az illata, de egy kicsit macerás a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Puhává teszi a lábamat, isteni az illata, de egy kicsit macerás a használata.

Noeyy

2012. október 29.

Egyszer használtam eddig és tényleg puhább lett tőle a lábam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 29.

Egyszer használtam eddig és tényleg puhább lett tőle a lábam.

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.