Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Friss és komfortos érzetet biztosít a fáradt lábaknak, hűsít és dezodorál.

Levendulát és teafaolajat tartalmaz, melyek antibakteriális tulajdonságokkal is bírnak

JudithBeauty

2015. július 2.

Az illata nekem bejött, de nem hűsít és nem dezodorál.

Update: azért csak megrendeltem akciós áron újra. Most nyáron újra a lábaimra fújtam, és sokkal jobban éreztem a hűsítő hatást. Az illata még mindig jó, ezért kap +1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Az illata nekem bejött, de nem hűsít és nem dezodorál.

ladkler

2015. június 16.

Nyáron reggelente használom ezt a terméket, mikor nincs időm kenegetni a talpam :) Gyors, csak ide fújom-oda fújom :) Felfrissíti a talpam, viszont nem hidratál. Vagyis nem helyettesíthető vele a hidratáló krém... én először azt hittem :D Olcsónak nem mondanám, viszont gyakran akciós. Érdemes akkor megvenni és kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

angi9207

2015. április 17.

Hát ez olyan kategória, hogy van, de minek.
Az AVON-al soha nem voltam kibékülve, szerintem az összes termékük bóvli... Kivéve a Planet Spa testradírok, de hál istennek, mint minden jó amit megszeret az ember lánya, azok is tünedeznek elfelé. Nameg egyetlen egy fajta parfüm, amit dicsér mindenki, és emellett ki is tartok.
Csábító a leírás, hogy friss, komfortos érzet, meg hűsítés... Hát hűsíteni addig hűsít, meg ráfújom a praclijaimra és elillan, ami kb. 2 másodperig tart, de viszont az tényleg jó érzés. És ennyi is tud. Semmi többet. Komfortos friss érzés? A fasorban sincs...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Hát ez olyan kategória, hogy van, de minek.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.