Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyed parfümpermet az Avon Luck illatával.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zagnes89
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: mannamaria00
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta, kp vagy utalás
Majida

2017. október 22.

Nagyon finom illata van imádom 4 órát bír a tartóssága nekem ez nagyon megfelel az ára is reális biztosan újra rendelem még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

boszanova

2017. szeptember 9.

Egyszerű parfümpermet csak de rajtam 3-4 óra hosszát kibírt!Nekem nagyon megfelelt.Árához képest és hogy csak permet nagyon megérte!Újra rendelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

CandyPop

2017. április 28.

Imádom az illatát,virágos illat,kicsit gyümölcsös beütéssel,és nagyon tetszik. Nem a legtartósabb parfüm,de ennek ellenére nagyon szeretem,és biztos újra veszem,ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

lindacica

2017. április 24.

Kellemes tavaszi-nyári illat, de sajnos nekem sem túl tartós. Legközelebb kipróbálom a parfüm változatát, hátha annak az illata tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

xxxx911118

2017. április 23.

Imádom az illatát, viszont nem tartós, jó esetben 1órán át érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Imádom az illatát, viszont nem tartós, jó esetben 1órán át érződik.

szanii

2017. április 19.

Parfümpermet - ezt észben kell tartanom miközben véleményezek. De sajnos ez kevés... nagyon kevés amit nyújt. Szerencsére rájöttem, hogy ezek számomra pénzkidobások, és inkább veszek minőségi parfümöket (Lanvin,Versace,Gucci). Az AVON számomra marad krémezős katalógusnak (a parfümöket is kihagyom mindig)

Maga az illat kellemes, finom. Csak sajnos nem tartós. De azt hiszem 700 forintért jutottam hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Krisztinaia

2017. április 17.

Tudom, parfümpermet.. így nem is kell sokáig tartania.
De szerintem ez még ahhoz is kevés.
Alapvetően imádom a Luck illatát.. viszont ezt a terméket pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Tudom, parfümpermet.. így nem is kell sokáig tartania.
De szerintem ez még ahhoz is kevés.

KittiASzuperpocok

2017. április 1.

Amikor hozzam kerult az illat akkor hatarozottan nem tetszett, valami szamomra ellrnsuenves gyumolcsot ereztem ki belole.
hozzateszem hidegebb is volt az ido legalabb 10fokkal.
a lenyeg a lenyeg. Hiaba hirdettem a teli uveggel még 800ft ert sem talalt uj gazdat.
almodtam egy mereszet es ujra magamra fujtam.
Nem tertem magamhoz, total mas illat lett.
meglepoen tartos es fujkalom. Futkosos illat nem egy chanel kategoria de ledobbentem. Ugy tunik kellett neki a melegebb ido.
megtartom, elfujkalom ☺
szterm ujra nem veszem ezert csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

hozzateszem hidegebb is volt az ido legalabb 10fokkal.
almodtam egy mereszet es ujra magamra fujtam.
Nem tertem magamhoz, total mas illat lett.
megtartom, elfujkalom ☺
szterm ujra nem veszem ezert csak 3*

szandi08

2017. március 20.

Imádom az illatát és még tartós is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Imádom az illatát és még tartós is:)

kubigyi

2017. március 10.

Finom, édes illata van. Nagyon tartós, ha reggel használom, még este is érezni lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol