Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyed parfümpermet az Avon Luck illatával.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zagnes89
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: mannamaria00
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta, kp vagy utalás
kubigyi

2017. március 10.

Finom, édes illata van. Nagyon tartós, ha reggel használom, még este is érezni lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

szlillaa

2017. március 6.

Amióta megjelent azóta nem tudok eltekinteni tőle. Nagyon szeretem, hiszen friss, üde, és kellemes illata van. Szuper hétköznapokra, de alkalmakra is. Szerintem még sokáig a kedvencem marad. Ár-érték arányában a legmegfelelőbb, bár tartóssága csekélyebb természetesen, mint a "nagy tesóé". Ettől függetlenül is nagyon megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Timea1207

2017. január 18.

tartos az illata, reggel befujom magam es meg amikor haza erek delutan is lehet erezni az illatat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

EnCsibe

2017. január 17.

Nagyon finom illata van, bár szerintem nem kopp ugyanaz az illat mint a parfümváltozat. És nem is olyan tartós, viszont olcsó. Lehet hogy majd egyszer újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

cintia20

2016. december 25.

Imádom ezt a parfümöt! :) Nekem valahogy egyszerre savanyú és édes. Az ,eredeti' nekem nagyon drága, így rendeltem meg csak a parfümpermetet. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert napközben is újra fújom gyakran.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

Jelizz

2016. december 11.

Regota szemeztem vele. Tetszik az illata noies edes magabiztos,viszont nekem kicsit tul komoly,nem az en illatvilagom :/ de azert tetszik ,elhasznalom,sokaig eleg ez a 75 ml kiszereles,sajnos nem tartos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Divaldia

2016. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt az illatot, de nem túl tartós, amit betudhatok annak is, hogy csak parfümpermet. És mivel napi 2x is fújom, így elég gyorsan fogy.
Ha akciós lesz a parfümje, mindenképp megrendelem azt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Ha akciós lesz a parfümje, mindenképp megrendelem azt is.

grace

2016. szeptember 10.

Engem ez az illat egy az egyben az avon egy régi parfümjére emlékeztet a pretty fabulosra, szinte teljesen ugyan az, talán a luck kicsit édesebb. Kellemes illat és elég tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Frumus

2016. augusztus 5.

A sok jó vélemény miatt tettem vele egy próbát, most kezdtem használni. Elsőre erős az alkoholos hatás és szag az elején, közvetlenül fújás után, bőrön már kellemes, de különleges jegyet vagy karaktert én nem érzek rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Gretaa16

2016. július 6.

Kiváncsiságból rendeltem meg ezt a parfüm permetet, de egyenlőre barátkozom vele. Valahogy úgy èrzem ez nem az èn illatom, van benne valami kommersz, nekem túl èdes ès szúrós. Lehet hogy idővel megbarátkozom vele de egyenlőre fèlreteszem talán majd ősszel jobb lesz a hideg időbe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol