Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyed parfümpermet az Avon Luck illatával.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zagnes89
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: mannamaria00
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta, kp vagy utalás
janvidia

2016. július 4.

Nagyon tartos az illata. Konnyu gyumolcsos es egesz nap erzodik!! Imadom. Ujra veszem, ez mar biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

pajeruss

2016. július 4.

Imádom az édes és karakteres illatokat, de hogy ez mennyire gyorsan megunható, az valami brutális. Alig vártam, hogy elfogyjon. Maga az illat jó, de semmi nincs benne, ami annyira megfogna, hogy bármikor magamra fújnám. Egynek jó volt, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

KiwiAwi

2016. június 6.

Szerelem volt első fújásra. :D A parfüm változatból mintám volt, az illatért oda és vissza voltam, de nekem kicsit sok volt. Ez a permet viszont pont azt adja amit szerettem volna, a kellemes illat megmaradt, de jóval könnyedebb, nem olyan folytogató, csak diszkréten kísér mindenhova. :D
A tartósságával sincs gond részemről, egy fújás fél napig vígan megmarad. Emellett nagyon olcsó. Aki nem szeret csíkot húzni maga után és nagyon feltűnő lenni, annak szerintem tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

ladri

2016. május 16.

Nem túl tartós,de isteni illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Nem túl tartós,de isteni illata van.

Yubiri

2016. május 14.

Nagyon jó! Több órán át tartós rajtam!! Akciósan vettem, számomra sokkal jobban megéri, mint a parfüm változat.
Az üvege is igazán igényesre sikerült!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Az üvege is igazán igényesre sikerült!

szonjaszepesi

2016. május 9.

Az illata valami mesés,de a tartóssága gyenge :( Ha valaki nem szeretné a nagy,parfümváltozatot megvenni és van türelme gyakran fújni,akkor annak tökéletes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

kisevelyn

2016. május 1.

Imádom!!! Az 50 ml-es társával együtt használom. A kettő együtt nagyon jó működik. Ezt mint testpermet,olcsó is,így szeretem sokszor átfújni magam.Ami még az előnye,hogy tovább fog tartani az 50 ml-s parfümöm,mert a kettő együtt egész nap kitart. Ha önmagába használnám,akkor kevés lenne,mert tartósság szempontjából tényleg nem valami jó. De nagyon ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

LathatatlanOzike

2016. április 2.

Tartóssága nem a legjobb, gyorsan elillan, de tetszik, hogy lágy, édeskés illata van. Ez az első olyan parfüm, amire azt tudom mondani, hogy kedves. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

Csirip74

2016. március 23.

Azért választottam a parfümpermetet, mert a parfüm változat számomra túl tömény. Ez az illatintenzitás pont megfelelő, fújom többször is egy nap. Kb. egy óra a tartóssága, viszont nem fojtóan édes, mint a parfüm. Szerintem ez egy szolid megoldás azoknak akik nem szeretnek csíkot húzni maguk után. Pozitívum még, hogy nem érezni benne a tipikus avonos alapillatot, ami a legtöbb kölnijükben fellelhető. Jó lenne, ha több illatból is létezne ilyen parfümpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol