Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Avon Luck For Her gyári minta eladó
Ár: 200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
msz

2020. január 30.

Nagyon szeretem az édes illatát bár annyira nem tartós, de az ára igen kedvező. Szívesen újravenném bármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

LadywithFerret

2020. január 23.

Imádom, nagyon kellemes édeskés illata van. Az üvege is nagyon tetszik, engem a kultikus Miss Diorra emlékeztet. Ha elfogy már veszem is a következőt. Közepesen tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

AvonCica

2020. január 17.

Az AVON szerintem általában nagyon jó az illatokban. Nem csak parfüm téren, de habfürdő, szappan, krémek... de még a rúzsok esetében is!! Nem állítom, hogy nem szagoltam meg olyat, ami nem tetszett, de azok sem kifejezetten büdösek, csak nem az én ízlésem...pl. pacsulival ki lehet engem borítani, de biztos van, aki szereti, különben nem használnák. Na de a lényeg...

Még csak mintát rendeltem belőle, de nagyon esélyes a teljes változat is, de legalább egy mini parfüm.
Nagyon finom, édes, de mégis komoly illat némi gyümölccsel ötvözve. Általában nem tetszenek a gyümis-édes illatok, sokszor komolytalannak, kislányoknak találom őket, de itt valamit nagyon eltaláltak. Én mintha egy kis vaníliát vagy tonkababot is éreznék, lehet, hogy csak a szantál, mindenesetre tényleg egy édes, de komoly illat, minimálisan érezhető virágokkal. Nehéz leírni.
Rajtam tartós, 8 órát simán kibírt még a mintás változat is, pedig azzal aztán nehéz beborítani magam. :D
Az üvege is nagyon tetszik kép alapján, helyes a "szerencsehozó" masni rajta, emiatt lehet, hogy a nagy változat mellett döntök majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

norkak

2019. december 20.

Szerelem volt első illatra, 3 éve folyamatosan ezt használom, imádom, hogy az édeskés illata egész nap érződik, így kevés is elég belőle, emiatt az ár-érték aránya is nagyon jó. Nagyon különleges illat kell ahhoz, hogy leváltsam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Carmen9595

2019. november 14.

Odavagyok az illatáért. Elég belőle 1-2 fújás, ha többet fújok az már eléggé émelyegtető.
Sokáig érezni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Sokáig érezni :)

boglarka88849

2019. október 9.

Nagyon szeretem én is! Abszolút tartós, én amikor reggel fújtam be vele magam, este is éreztem magamon. Pedig nem 500-at fújtam magamra, hanem kb. 3-4et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

barnafruzsina

2019. október 9.

Nagyon szeretem az illatát, összetéveszthetetlen. Az üvegét viszont mindig átkozom, amikor már a végére érek, nehéz belőle kisajtolni az utolsó cseppeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

drzhczk

2019. szeptember 30.

nagyon édes, a végkifejlete picit szúrós, már-már tolakodó, így tényleg azoknak érdemes beruházni rá, akik az ilyen jellegű parfümöknek a fanatikusai.
tartóssága az avonos parfümökhöz képest szerintem kiváló, de nekem valamiért mégsem lett hosszútávú szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Nagyon kellemes! Brutál édes.. 😋 viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Nagyon kellemes! Brutál édes.. 😋 viszonylag tartós is.

Gingerian01

2019. május 13.

Nekem nagyon tetszik, nemrég rendeltem meg magamnak szettben akciós áron, ugyanis az ára alapjáraton elég sok. Az üvege gyönyörű. Nem csak rám, a ruháimra is tapad az illata, sálamon folyamatosan rajta van, de nem bánom :) édes illat, imádom az édes illatokat így nem kérdés, hogy nagyon tetszik.
Leginkább romantikus estékre és különleges alkalmakra akartam használni, de függővé tett :D így utóbbiakra marad a Parisian Chic Avonos parfüm, ami szintén régi nagy kedvenc.
Sokat fújni viszont nem érdemes belőle, különben émelyít.

Update:
Sajnos az illata nem elég tartós bőrön, csak a ruhán :/ bőrömön kb 3 órán át érezni, a ruháimon egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Sokat fújni viszont nem érdemes belőle, különben émelyít.

Update:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol