Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
LillaTNagy

2017. október 19.

Sokáig használtam és imádtam, azóta más parfümöt használok de még mindig odáig vagyok az illatáért. Habár nem annyira tartós az illata 1-2 fújás elég az felfrissítéséhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

sziabarbi

2017. október 18.

Imádom. Tökéletes, tartós illat. Jobbat nem is kívánhatnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Imádom. Tökéletes, tartós illat. Jobbat nem is kívánhatnék.

gre05

2017. október 18.

Az egyetlen értelmes és hasznos termék az avontól, IMÁDOOOM!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Az egyetlen értelmes és hasznos termék az avontól, IMÁDOOOM!!

flepike

2017. október 12.

Nagyon szeretem az édeskés illatú parfümöket, úgyhogy ő a kedvencem. :) Nem émelyítő, és tartós. Sajnos az enyémnek elromlott a fújókája, így csak nehezen lehet spriccelni. Az egyetlen negatívum, hogy túl jó illata van, és sokszor visszaköszön máson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

kriszti24242

2017. október 9.

Ajándékba kaptam. Inkább a hűvösebb időben használom, finom illata sokáig érezhető, feldobja a napjaimat. Nagyon tartós és a csomagolása miatt is szerelem volt első látásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Jenniii92

2017. október 8.

A katalógusban szagolgatva annyira megtetszett, hogy szagolgattam folyamatosan és úgy voltam vele, hogy ez nekem azonnal kell. Megrendeltem, aztán valahogy olyan émelyítő, gyomorforgató illata volt, hogy azonnal kiábrándultam belőle és elajándékoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Cintia9

2017. szeptember 29.

Akciósan tudtam hozzájutni. Egyáltalán nem bántam meg biztosan megfogom még venni. Nagyon jó illata van és nagyon tartós is. Megéri az árát biztosan újraveszem majd még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

VLillus

2017. szeptember 27.

Évente kb 2x leárazzák 1999 Ft-ra akkor érdemes megvenni.
Tényleg nagyon finom az illata elsőre , viszont egy idő után túl émelyítő lesz.
Nem elég egy fújás , közepesen tartós az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Évente kb 2x leárazzák 1999 Ft-ra akkor érdemes megvenni.
Tényleg nagyon finom az illata elsőre , viszont egy idő után túl émelyítő lesz.
Nem elég egy fújás , közepesen tartós az illata :)

knoemi

2017. szeptember 26.

Nagyon finom, tartós, nőies illat. Nem tolakodó, édeskés-virágos elegye figyelemfelkeltő. Alapvetően nem szeretem a márka illatait, de ezt Avon most nagyon eltalálta. Csinos, igényes dizájn.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Annus1345

2017. szeptember 25.

Az a baj, hogy erről is azt tudom elmondani, hogy az egyik kedvencem! Imádom. Olyan édes, selymes ölelés, ami egész nap körbevesz. Nem múlik el hamar az illata, és végig vidám marad, nem változik meg. Néhány parfümből nap közben kikopik az illat és a nap végén csak azt érzed, hogy volt rajtad valami, de ez megtartja az illatàt.
Kabátomra fújva napokig éreztem.
Ha lehet ilyet, ez hat csillagot érdemel! 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Kabátomra fújva napokig éreztem.
Ha lehet ilyet, ez hat csillagot érdemel! 😍

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol