Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Avon Luck For Her gyári minta eladó
Ár: 200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Egyszerűen borzalmas. 2 fújás hiányzik belőle, a polcon porosodik. Többet az életben nem veszek avon parfümöt, büdös mind és sajnos ez sem kivétel. Van benne valami elviselhetetlen, szúrós szag...még a kezemről is sietve mostam le, szörnyű! Persze katalógusban egész kellemesnek tűnt. Hát továbbra is kerülöm az avon parfümöket...ha valahol megérzem, messzire futok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

bpetra99

2017. augusztus 15.

5000 ftért kaptam 10 db avonos terméket,köztük ezt a parfümöt is. Én személyszerint eredeti árát sokallom,hisz egy tömegillat a katalógusból,viszont ennek ellenére nagyon megtetszett. Nem túl tartós ,de az illata nagyon finom. Az üvege pedig kifejezetten csajos,nagyon jól eltalált illat lett :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Evelyn31

2017. augusztus 13.

Nem tudom,lehet az én bőröm nem kedveli,de rajtam egyáltalán nem tartós. :( Hiába fújok többet,egy perc és mintha nem is fújtam volna magamra semmit. A ruhán még talán talán érezni....csalódás ez a parfüm,és sajna a mostanában rendelt Avonos parfümöknél is ezt tapasztaltam. :( Én véglegesen befejeztem az Avonos parfümökkel. Akkor inkább kiadok egy drágább termékért több pénzt,de tudom,hogy tartós lesz,és nem egy hét után fog elfogyni. :/
Egyedüli pozitívum az az üvegcse....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Egyedüli pozitívum az az üvegcse....

Solange27

2017. augusztus 11.

Nevnapomra kaptam a Paromtol korulbelul 2 honapja..azota nagy a szerelem.. szinte csak Ot hasznalom! 1-2 fujas eleg, minimum 6 orat nalam kitart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Kellemes kis illat, tetszik, de túlárazott. Én személy szerint ennyi pénzt nem adnék érte, akciósan 1x megvettem. Nem bántam meg, mert elhasználtam, kellemes kis illat és eléggé tartós is volt. Az üvege nagyon tetszik. Vegyesek az érzéseim, mert illatban jó, sok mindenkin érzem, viszont árban nem ez a legjobb parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Adrika

2017. július 27.

Most rendeltem először, mert akciós volt és csak a leírtakra tudtam hagyatkozni, mivel még sehol nem volt lehetőségem megszaglászni. De már akkor éreztem, hogy nekünk bizony lesz közös jövőnk, mivel szeretem az édeskés illatokat. Nos, jók voltak a megérzésem. Jelenleg az abszolut kedvenc illatom. Remek, mivel nem az a nagyon orrafcsaróan édes, hanem épp hogy csak. És szuperül harmonizál a bőrömmel. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

bettina28

2017. július 13.

"Barátnőm illata." Nagyon finom, kellemesen luxus szexis, nőies. Rajta egész tartós, de nem tudom hogy csinálja mert rajtam sem ez sem más parfüm nem az.. :( Szerintem ez az egyik legjobb Avon illat. Teljes áron baromira túlárazott de tényleg gyakran lehet akcióba venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

lau256

2017. július 11.

Nem vagyok odáig az avonért , de ez egy csodás kis parfüm. Az eredeti ára sztem egy kicsit sok.. de szerencsére én eddig mindig nagyon jó akciókban jutottam hozzá (3000ért tudtam most venni ugyhogy volt hozzá szempillaspiral és olajos testápoló). Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Pocakne1995

2017. július 8.

Tetszik. Pár hónapja ezelőtt leárazva vettem a La Vie-t, az sem rossz, de ez csodás.
Ebből a fajtából egy testpermetem volt, abból kb. 6x kell egymás után fújnom, hogy érezzem. Ezzel fürdés előtt befújtam a csuklóm és nem túl erős sikálás után még mindig éreztem. A tartósságáról még nem tudok pontosat írni, mert ma este kaptam meg, de megírom.
Ja és ezt illetve a La Vie-t is akciósan, 2-2000 forintért vettem. Nekem azért a 6200 (eredeti ár)brutális... annyit nem adnék ki egy parfümért sem, de így szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Anie

2017. július 3.

Kis érdekes nappali, irodába mászkálós illat nekem. Ha már minden kedvencem csődöt mond jön ő elő. Nem túl tömény, nem is egy lehengerlő illat, de csodálatos a maga kis semmilyenségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol