Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Avon Luck For Her gyári minta eladó
Ár: 200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
pannapanna999

2017. május 8.

Egyszerűen imádom!
Tökéletes az illata, nem tolakodó, fújás után egy órával kb már bőrközelivé válik, szóval én nem is érzem annyira magamon, de mindig megkapom, hogy milyen jó illatom van.
50 ml ezért az árért nekem abszolút megéri, pláne hogy gyakran le is van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Egyszerűen imádom!

Fabi95

2017. május 3.

Számomra túlságosan édes, pedig nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Számomra túlságosan édes, pedig nagyon tartós illat.

GD13

2017. május 3.

A legjobb Avonos parfüm. Kellemes édes illata van, nekem nagyon tetszik. Olyan elegáns illat és viszonylag tartós is. Szerintem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

sttramara

2017. április 30.

Imádom az édes illatokat, az újságba szagolva egyből elnyerte a tetszésemet, de élőben még sokkal-sokkal fantasztikusabb. Sokáig érezhető és nagyon elegáns a csomagolás :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

PerfumePippi

2017. április 26.

A szirupos-édes-gyümis szentháromság harmadik tagja (ld. még: P. Chic, Cherish). Jááááááááj! Fogom a fejem tőle: a dizájn (fotó alapján) fantasztikus külsőt ad az illatnak, no de a belbecs...Nagyon egykaptafa, akár másolatnak tekintjük, akár nem. És a legeleje még kellemesen ismerős is lehetne - de a folytatása sajnos vállalhatatlan az én bőrömön: cukrozott szárított ananászos szintetikus szörnyike. Pedig ananász nincs benne, mégis...az én bőrkémiámmal majdnem eléri azt a mélypontot, amelyet a Secret Fantasy képvisel (érdekesség: az is ilyen cukrozott koszos ananászos hatású). Egy csillag, de kizárólag az üvege miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 26.

chamylla

2017. április 22.

Nem szeretem az Avon illatait, de láttam a katalógusban pár számomra új illatot, és kíváncsiságból utána olvastam.Az első parfüm amit csak a vélemények alapján rendeltem, de csak a 30ml karácsonyi Ákos. Imádom!!! Sok parfüm van amit először szeretek, de hamar megunom, ezt viszont nem tudom. Mindig azt veszem észre, hogy szagolgatom a csuklómat.:-D újravettem, és remélem még sokáig lehet venni. Persze lehetne tartósabb, de nem is kerül 20ezer ft-ba. Édeskés, nem túl tömény, és teljesen egyedien hat. Szerelem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

nefele99

2017. április 17.

Nagyon jó ez a parfüm. Nem túl drága, viszonylag tartós és kellemes az illata. Nem mondom, hogy tökéletes, mert kicsit édes de mindig meglep, mindenkin kicsit másként mutat, de valahogy mindenkinek a nőies oldalát emeli ki .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Krisztinaia

2017. április 17.

Imádom, párom is imádja, ha elérhetőbb áron van, mindig rendelek belőle.
Viszonylag tartós is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Imádom, párom is imádja, ha elérhetőbb áron van, mindig rendelek belőle.
Viszonylag tartós is. :)

Babsszi

2017. április 13.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, könnyed. Nem volt még sose avon parfümöm, de kellemesen csalódtam a tartósságában. Az üvegéért pedig oda vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Dia96

2017. április 12.

Egyszerűen imádom , nem lehet megunni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Egyszerűen imádom , nem lehet megunni !

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol