Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Yubiri

2014. október 7.

Úgy látszik, addig kritizáltuk a tipikus Avonos virágillatot, míg Avonék elkezdték futószalagon gyártani a ma "divatos" édes-cukros-bogyósgyümölcs illatot. Egy-egy parfümjük csak a nevében és üvegében tér el a másiktól.
Rajtam nagyon hasonló, mint a tegnap próbált Parisian Chic, (édes cukros pirosgyümölcsös illat), bár ennek a leszáradása rajtam inkább szantálfás (a Parisian Chic pézsmás volt, és nekem attól fáj a fejem) és ez a Lucky illat tartósabb is.
Az üvege a Miss Dior Chérie-re hasonlít.
Illatmintát próbáltam, a parfümöt nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Az üvege a Miss Dior Chérie-re hasonlít.
Illatmintát próbáltam, a parfümöt nem vásárolnám meg.

monika1966

2014. október 4.

Szép az üvege , illata is kellemes . Valamiért mégsem volt az igazi ..megváltam tőle .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Colette221

Volt szerencsém kipróbálni.
Tényleg tartós, de nem ez az én illatom. Emlékeztet egy gyerekparfümre, édeskés illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

Volt szerencsém kipróbálni.

Gladys

2014. október 4.

Nagyon tetszik ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Nagyon tetszik ez az illat.

Andy B

2014. október 2.

Csak én gondolom azt, hogy ez egy Manifesto - koppintás?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Csak én gondolom azt, hogy ez egy Manifesto - koppintás?

reka196911

2014. október 2.

Én személy szerint oda vagyok érte. Nagyon tetszik az illata. Alig fújok magamra és egész nap érezni lehet. Jelenleg ez a kedvenc parfümöm :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

mariann33

2014. szeptember 23.

A Today óta az egyetlen illat,ami nem "Avonos".Ez óriási dolog!Azonnal a Dior Addict jutott eszembe,amit valójában nagyon régen használtam ahoz,hogy kimerjem jelenteni,hogy hasonlít rá,de valamiért egyből olyan érzetem volt,mintha abból szippantottam volna.De mindegy is,mert a parfüm nagyon jó,és pont olyan tartós,mint akár egy Dior,vagy más márkás parfüm.Egyébként ha a Müller polcán lenne,és az volna ráírva:Armani Luck,mennyit változna az itt adott csillagok száma?Csak mert kimondottan utálom az Avon illatait,mégis igyekszem elvonatkoztatni,és objektíven leírni a véleményem,és nem általánosítani,mint itt sokan,hisz ez a parfüm pont rácáfol arra,hogy nem minden Avon illat pocsék.Lehet,hogy ez az egyetlen kivétel,de legalább ez tényleg olyan már,mint egy igazi parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Nikita0828

2014. szeptember 10.

Az én bőrömön eddig ez a legtartósabb parfüm, ha reggel befújom magam, még este FÜRDÉS UTÁN is lehetett enyhén érezni a bőrömön. Isteni Luxus illata van, azt hiszem végre megtaláltam az én illatomat! :) Egyáltalán nem sok érte az az 5000 Ft amit kiadtam érte :) Adtam már ki többet is olyanra, ami fél óra alatt elillant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

TimiK

2014. szeptember 5.

Ez egy finom illatú parfüm, amit különleges alkalmakra szívesen használna az ember. DE: egyáltalán nem tartós. 6200 forintért az ember nem azt várja hogy majdnem 2 óra után semmit se lehessen érezni a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

2014. szeptember 4.

Nekem nagyon kellemes csalódás, kellemes parfüm. A Fragrantican a Max Mara-hoz hasonlítják. Semmi köze hozzá. Az a parfüm sokkal krémesebb, lágyabb, ebben jobban kiérződik a gyümölcsösség. Az üveg valóban hasonlít a Cherie-re, de bánom is én? Szép és kész! Megadom az ötöst. A Kedvesemnek megvettük a férfi párját, az is klasszra sikeredett. Mindkettő tartós is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol