Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
2014. szeptember 4.

Nekem nagyon kellemes csalódás, kellemes parfüm. A Fragrantican a Max Mara-hoz hasonlítják. Semmi köze hozzá. Az a parfüm sokkal krémesebb, lágyabb, ebben jobban kiérződik a gyümölcsösség. Az üveg valóban hasonlít a Cherie-re, de bánom is én? Szép és kész! Megadom az ötöst. A Kedvesemnek megvettük a férfi párját, az is klasszra sikeredett. Mindkettő tartós is.

hdaranyi

2014. szeptember 4.

Ez megint nem az én illatom lett!:(A legutóbbi Parisian Chich és a Luxe edp elegye!Már rég megmondtam hogy az Avon csillaga parfüm ügyileg leàldozóban van!😣

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

p.monicica

2014. szeptember 3.

Én is ma kaptam meg ,nagyon tetszik az illata kifújáskor gyümölcsös 1-2 perc múlva isteni enyhén fűszeres gyümölcsös virág bontakozik ki .
Rajtam tartós is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Rajtam tartós is .

gigi

2014. szeptember 3.

Végre egy Avon illat, ami tetszik! Ma reggel kaptam kézhez a mintát es mar a felet elfújkodtam. Eddig egyedül a Sensuellet tudtam magamon elviselni, pedig számtalan parfümöt rendeltem meg majd küldtem is vissza azzal a lendülettel. De ez most mas. Igaz, nem annyira egyedi, mert masik parfümök jegyeit fel lehet benne ismerni, de vszínű ez is teszi kulonkegesebbé, mindenből egy kicsi. Szerintem nem tucat illat, de nyilván nem lehet összehasonlítani egy felső kategóriás parfümmel. A maga kategóriájában igazán üdítő. Aki inkább bőrápolásra költi a pénzét, mint én, de nem akar megelégedni egy olcsó cukros vízzel, annak szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol