Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Incuss

2018. november 10.

Iszonyú tömény cukorbomba... Néhanapján felkenem :D La vie est belle előtt használtam napi szinten. Nem rossz, de émelyítő tud lenni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

bobherceg80

2018. október 27.

Mintám volt belőle,erős,fejfájdító édes illat.

Update:megint kipróbáltam,narancsos fűszerességet érzek.Még mindig nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Mintám volt belőle,erős,fejfájdító édes illat.

Update:megint kipróbáltam,narancsos fűszerességet érzek.Még mindig nem tetszik.

fokyandi

2018. október 6.

Az egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem a finoman édeskés illatát. Sok kaktuszom van itthon és amikor virágoznak, hasonló illatuk van. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

bulunsky

2018. október 4.

Kifújáskor fullasztó, azonban 15 perc eltelte után, kifejezetten finom, kellemes illat!
Nekem nagyon tetszett amikor először éreztem a katalógusban, eldöntöttem hogy azonnal kel majd valamikor amikor akciós lesz, természetesen rögtön mindenkinek megtetszett, aki érezte rajtam, habár én már nem éreztem magamon mivel teljesen megszokta az orrom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

rabbitdoubt

2018. szeptember 27.

Itt vettem anno a vélemények alapján, párszor kipróbáltam, először émelyegtem tőle, nem jött be az illat, nem éreztem magaménak (több, mint fél éve lehetett). Aztán, pár hete gondoltam újra előveszem, csak-csak elfújkálom. Hihetetlen, nem tudom, hogy az illat vagy én változtam, de befújtam magam, és meglepődtem. Imádom napközben magamon néha-néha megérezni, reggeli fújás egészen estig elég, és még fürdés közben is szuper illatom van. Annyira örülök, hogy nem cca. fél éve írtam a véleményt és húztam le a parfümöt, annak pedig végképp, hogy nem adtam tovább rajta! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Emese2020

2018. augusztus 17.

Nagyon szeretem.. nagyon sok emberen éreztem a buszon.. boltban.. de nekem is kellett..
Nekem tartós, édes illat. Járkálós parfümnek használom, de nem tudom megunni. Rajtam nagyon jól működik nem dobja le a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

IMÁDOM, csupa nagy betűvel :) Nagyon tartós az illata és sokáig is elég, 2 fújás nekem kitart egész nap. Egyetlen problémám vele, hogy a világos színű ruháimon ronda sárga foltok éktelenkednek a befújás helyén, ezért ajánlatos távolról fújni. Egyébként évek óta a kedvencem és az ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Amulette

2018. augusztus 13.

Kedvenc Avon parfümöm, édeskés, de nem tolakodó, kellemes kis mindennapi viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

timcho03

2018. augusztus 6.

Nagyon kellemes édes, de nem az a tömény cukormáz illat. Ajándékba kaptam még a megjelenésekor, nagyon szerettem, de miután elhasználtam, nem vettem újból, inkább lemondtam erről az illatról anyukám és a férjem keresztanyukája javára, ugyanis nekik is nagyon megtetszett rajtam, én pedig nem szeretek ugyanolyan illatú parfümöt viselni, mint a közelemben lévők. Viszont azóta én vagyok a parfükmdílerük, és rögtön ki is szúrom, ha ezt fújják magukra. Mivel nem ismerem az összes Avon parfümöt, így nem merem kijelenteni, hogy ez a legjobb, de a 10 db közül, amit eddig kipróbáltam, nálam a Luck viszi a pálmát. Amikor ezt az illatot viseltem, szinte mindenki megkérdezte, hogy mit fújtam magamra. Árához képest egy egészen tartós parfümről van szó. Egyszer szerintem mindenkinek érdemes kipróbálnia, aki szereti az orientális-virágos illatokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

doranyilas

2018. július 30.

Nagyon szeretem az edeskes illatat, kedvenc parfumomme valt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Nagyon szeretem az edeskes illatat, kedvenc parfumomme valt

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol