Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
knikol

2018. július 29.

Nagyon szeretem kellemes illat. Gyumolcsos es edes egyszerre, igy se nem tul sok se nem tul egyszeru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

senskin

2018. július 27.

Ma ez a harmadik szerencse parfüm tesztelése, a másik kettő már megbukott, ezt átengedem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Jul

2018. július 25.

Nagyon elegáns, kellemes illatú parfüm. Illata sokáig érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon elegáns, kellemes illatú parfüm. Illata sokáig érezhető.

Szandrafarkas

2018. július 23.

Nagyon kellemes illat bár én főleg csak az őszi,téli hónapokban használok parfümöt.
Nem kell belőle sokat fújni úgyis érződik egész nap😍😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nem kell belőle sokat fújni úgyis érződik egész nap😍😊

ruszkair90

2018. július 17.

Nagyon szeretem ezt a fajta illatkombinációt, viszont inkább csak ősz végén és télen használom szívesen. Nyárra ez számomra túl sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Kisscsajszika

2018. július 5.

Imádom az illátat, az illata egész nap kitart. Nem kell sokat fújni belőle, így nekem már több mint egy éve meg van 50 ml

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

MoncsiT

2018. július 1.

Nagyon jó illata van, nyárra személy szerint én nem használom, mert túl erősnek érzem. Az illata elég tartós. Összeségében egy nagyon jó parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

via0408

2018. június 10.

Sokáig használtam ezt az illatot. Ha nem tudnám, nem mondanám meg róla, hogy Avonos. Sokkal drágábbnak érződik. Inkább orientális gyömölcsösnek nevezném, de az orientálist el is lehet hagyni teljesen, mert a szantál az csak úgy ottvan. Savanykás-édes illat. A virágokat sosem éreztem ki belőle igazán, csak valami szirupos-krémes édességet és a savanyú gyümölcsöket. És ne kérdezzétek, miért, valahogy mindig a pezsgő illata jut róla eszembe, ezért nekem inkább esti illat. Olyan megjelenős, de nem feltűnő. Átlagos, de kellemes. A tartóssága is rendben van. Normális. Sálon, ruhán sokáig érezni. Abszolút megéri az árát, de nem hiszem, hogy újravenném. Kicsit másfelé indult közben az orrom - ez az illat túl szintetikus nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Sziszikee58

2018. június 6.

Az Avon Sexy / Ultra Sexy parfümök után az új kedvencem! Nagyon jó illata van, nekem tartós, és már több pasi is megdícsérte hogy jó illatom van..😄😄 Árban is teljesen oké, nekem 5* ez a parfüm. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

nxctn

2018. június 1.

Az egyik kedvenc illatom, szerintem nagyon hasonlít a Ysl Black opium-jára,csak kevésbbé tartós, de egyébként remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol