Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
bihelga

2018. március 22.

Nem túlzok, ha azt mondom ÉLETEM PARFÜMJE <3 Pedig alapjáraton nagyon hamar megunom a parfümöket, de ebből már sokadik üveggel fogyasztom, mindig be vagyok tárazva belöle :D Nagyon tartós, isteni édeskés- karakteres illata van, nagyon sokan dicsérték meg már rajtam, és nemutolsó sorban a párom is imádja ha ezt viselem..100*****!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Cosza

2018. március 21.

Nekem sajnos nem jött be. Közvetlenül kifújáskor elviselhetetlenül tömény illata van, aztán egyre jobb lesz, de összességében nem az én illatom. Máson jobban tetszik, velem nem működött a kémia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

kinga180

2018. március 14.

Még mindig egy nagy kedvenc, mikor akciós akkor szoktam belőle betárazni. Édes illata van, ami nagyon szolid, mégis kicsit fűszeres. Tartósnak pont annyira tartós, mint a többi Avonos parfüm, napközben még egyszer újrafújom és úgy tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

orsi22

2018. március 14.

Már a sokadik üveg parfümöm veszem ebből az illatból. Sokan dícsérték és én is csak azt tudom. Finom édes, vattacukor illat. Imádom! Csak ajánlani tudom:) Egyetlen problémám, hogy nem mindig érzem magamon, pedig mások érzik, és folyton dícsérik, mennyire finom édes illatom van 😊 lehet csak meg vagyok vele szokva de mindenképp jár neki az 5*, és biztosan továbbra is újra fogom vásárolni 😍❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

hefs

2018. február 26.

Ajándékba kaptuk ezt a parfümöt,de rögtön beleszerettem.Kellemesen édes,nőies illata van és sokáig érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Eszteerke

2018. február 24.

Nekem ez az egyik kedvenc parfümöm az Attraction mellett! 😍 Isteni illata van, imádom az édes, nőies, karakteres illatokat és ez pontosan az! Tartóssága is kiemelkedő, én hosszú órákig érzem magamon, bár talan azert is, mert szoktam a ruhámra is fújni belőle ☺️ Az árát kicsit sokallom, teljes áron biztosan nem venném meg, ezért csak akkor veszem meg, ha akciós, vagy, ha interneten kedvezményesen hozzá tudok jutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

pinupnicky

2018. február 23.

Isteni illata van! Kellemesen édeskés, ugyanakkor kifinomult. A férjemnek is tetszik az illata rajtam. Amikor elfogy biztosan újra fogok venni. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Airina

2018. február 21.

Kellemes illata van. Édes, de nem émelyítő. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Kellemes illata van. Édes, de nem émelyítő. Én nagyon szeretem!

Laura06

2018. február 21.

Ajándèkba kaptam, nagyon tetszett, egèsz tartós is, de nem múlta felül amit előtte használtam ìgy nem vettem újra. Nekem kevès az 50ml, nem sokáig tartott ki, ès az árat igy sokallom kicsit, csak ezèrt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

vanesszam

2018. február 20.

Imádom az édes illatát, az avon egyik legjobb parfüme. Elég intenzív az illata, a nap végéig érezhető a bőrömön. Kicsit lehetne olcsóbb, hiába akciós mindig, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol