Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
kicsibubu

2017. december 7.

Kezdjük azzal, hogy én baromira nem szeretem az édes illatokat. Eszembe nem jutott volna őt megvenni, de így, hogy megörököltem a szomszéd csajtól, gondoltam mi bajom lehet, lássuk. Meglepő, mert én csak az elején érzem nagyon édesnek, fél óra-1 óra múlva már csendesedik, kicsit szelídül, viselhetőbb, talán púderesebb. Minden nap biztos sok lenne, de néha jól esik, na ... beismertem :) Tartós is. Biztos nem veszem meg, de ez a fél üveg lassan fogyogat azért majd. Tőlem ez a négyes egész megtisztelő egy édes lötyinek :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

reka56

Korcsoport: < 18
2017. december 6.

Aki szereti az edes illatot annak be fog jonni ez a parfum:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 6.

Aki szereti az edes illatot annak be fog jonni ez a parfum:)

Anett093

2017. november 29.

Jó az illata és használtam már párszor de újra rendelni nem fogom legalábbis magamnak nem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

nygigi

2017. november 28.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, nagyon tartós. Igazi szexi, nőies illat és nagyon hasonlít Carolina Herrera Good Girl-jéhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Aprilla

2017. november 11.

Pozitívuma: karakán, felismerhető, jó, édes illata van. Viszonylag tartós. Negatívuma: túl van árazva, legalábbis én nem költenék ennyit rá (a teljes áron), de akciósan megéri megvenni. Mindezek mellett én úgy vettem észre,hogy viszonylag sok ember használja (ez nem negatívum vagy pozitívum, inkább csak egy megjegyzés).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

adrika0417

2017. november 11.

Szeretem az Avonos parfümöket, és a Luck az szerelem volt első szaglásra. Nagyon nőcis,de olyan "elegáns" illat. Üvege is meseszép. Ha elfogy biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Lylien

2017. november 1.

Soha nem használtam az Avon parfümjeit, valamiért mindig fenntartásaim voltak, de eljött az idő, hogy kíváncsiságból 10 ml-es miniparfümöket kezdtem el próbálgatni (ha nem jön be, legalább ne vesszen kárba egy egész üveg). A Little Black Dress volt az első (nem volt rossz), majd az Incandessence, Today, Tomorrow és a Luck. De ez utóbbi mindent visz, hihetetlenül jó parfüm! Meglepetésemre a tartóssága is lenyűgöző! Egyrészt mindenki megkérdezi, hogy mi ez az illat (friss, édes, rajtam vattacukorhoz is hasonlították már :)), másrészt én is érzem magamon, harmadrészt még másnap is marad belőle egy halvány, de érezhető illatfelhő ott, ahol magamra fújtam. Hangsúlyozom, egy fújás is elegendő és a tartósság nem egyenlő azzal, hogy tolakodó vagy émelyítően "túláradó illat" lenne.
Ráadásul a kis kiszerelés praktikus, ez a kis csodaszer bármikor elfér a legkisebb táskámban is. Azóta már a nagyobb üveggel is megvettem.
Egyértelműen bekerült az alapdarabok közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Egyértelműen bekerült az alapdarabok közé.

zsolyomi.dora

2017. november 1.

Nagyon tartós és intenzív illat, sokáig elég. Nagyon szerettem, igazi téli illat, nyáron émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

AdelM

2017. október 29.

Az egyetlen Avonos illat ami igazán tetszik! :) Nem használnám minden nap, de főleg hűvösebb időben szeretem elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Zoe444

2017. október 29.

Legjobb AVON női illat! Elég belőle 1-2 fújás is, mivel tömény illat, nagyon sokáig érződik és az üvege is lenyűgözően szép. Már többször újra rendeltem, nagyon a magam illatának tudom, bár igaz sokan használják, de ettől függetlenül sokan mondták, hogy nagyon illik hozzám és fantasztikus illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol