Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ünnepeld meg életed szerencsés pillanatait!

Illatkategória: fás-fűszeres-ámbrás

2500 Ft: Új Avon Luck for Him Kölni
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

PBetti

2014. október 17.

Nagyon kellemes, elegáns férfi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Nagyon kellemes, elegáns férfi illat!

reka196911

2014. október 8.

Már régen éreztem ilyen jó illatot férfi parfümben. Igazán férfias, elegáns illat. Szerintem nagyon megérte. Ajándéknak szántam ezt is és imádja az illető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.