Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

p.monicica

2015. július 2.

Nekem is megvan ez a parfüm nagy kiszerelésben ,nagyon tetszik jobb mint az elődje.
Nem szeretem az émelyítően édes illatokat
Rajtam tartós is.
A mintákról annyit hogy valóban higított változat mindd ,nem ugyan az ami az üvegben van.
Az alapján nem szabad ítélkezni a tartóssága felett.
Ezek csak arra alkalmasak ,hogy meglehessen nézni tetszik-e az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

Nem szeretem az émelyítően édes illatokat
Rajtam tartós is.
Az alapján nem szabad ítélkezni a tartóssága felett.
Ezek csak arra alkalmasak ,hogy meglehessen nézni tetszik-e az illat.

nemkriszta

2015. június 29.

Rendszeres, régi olvasója vagyok a Krémmániának. Nem igazán éreztem eddig késztetést, hogy véleményezzek is, de most elérkezett az idő, ráadásul ez a parfüm volt az oka. Avonos parfümökkel mindig befürödtem, alig volt kivétel. Ezzel is így jártam. Papíron kellemes, komfortos, nőies illatnak tűnt, az illat összetevők sem voltak túlbonyolítva. Maga az illat nem okozott csalódást, de a tartóssága!!! Fél óra alatt úgy eltűnt a bőrömről, mintha ott sem lett volna. EDP létére számomra nem hozta a várt minőséget/tartósságot, így túlárazott, legszívesebben szabadulnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 29.

2015. június 23.

Miután lehúztam az LBD Eau Fraiche-t, őt is le fogom. Fél óra után az égvilágon semmit nem érezni a bőrömön belőle. Amíg érezhető volt addig az epret és a cédust éreztem rajta, gyöngyvirágot nem, olyan meleg, édeskés illat. Nem tudom, miért kell az Avonnak havonta új illatokat kihoznia, inkább jelentetnének meg ritkábban újdonságokat, de azokat dolgozzák ki rendesen. Nagyon lesújtó véleményem van az Avon illatok 95%-áról, főleg az utóbbi évek terméséről. Mennyiségre mennek, minőségre nem. És igen, valóban majdnem az összes illatban megvan az "Avonos mellékzönge", egy jellegzetes mellékillat. Amikor megejelent a City Rush azt mondtam, na végre, egy értékelhető Avonos illat, és azt hittem észhez tértek a termékfejlesztők, elkezdenek igazán jó illatokat gyártani, de egyre inkább azt gondolom, hogy a City Rush csak egy véletlen "szerencsés baleset" volt, mert azóta talán még rosszabb a helyzet mint előtte volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

edo328

2015. június 15.

Valóban nagyon finom nőies illat. Kicsit édes. Engem is megfogott, ár/érték arányban viszont újra negatívum, alig egy két órát érzik az illata. Jó hogy csak minta van, sajnáltam volna ennyiért megvenni. Ezért az illatért ha valóban tartós lenne adnék több pénzt is.
Nekem egyébként minden Avon parfümnél megvan az a tipikus avon utóillat. Na ez ennél is debütál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

lorik.laura

2015. május 24.

Mintám van belőle. Az illata számomra más mint a katalógusban. Bár szerintem ez minden Avonos parfümre igaz. Nem vagyok parfümszakértő, nem írok felesleges sorokat és nem költök verset róla, de meg kell hogy mondjam, nagyon nőies illat, iszonyatosan finom, engem megvett kilóra. A tartóssága sajnos Avon kategória, nem találkoztam még olyan parfümmel az Avontól amelyik legalább 2 órát kibírna. Én a virágos illatokat jobban preferálom, a testvérétől, a sima Luck-tól hányingerem van, annyira émelyítő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)