Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Enne

2018. augusztus 24.

Update
Királynői illat! Legutóbb esküvőre fújtam magamra, és egész éjjel éreztem, úgy egészítette ki a virágos maxiruhámat és az oldalt elcsatolt bubifrizurámat, mint a királynő legszebb éke. Imádom! <3 Megvan a helye és az ideje, és ha ekképp bánunk vele, eleganciát és nőiességet ad hozzánk egy csipettel. (Ugyanezt az anyaillatról nem mondhatom el, az teljesen átlagos cukorkaillat számomra.)

Update 2017. 04. 21.
EDP-hez képest nem túl tartós, azért napközben frissíteni kell. Még mindig szeretem! :) Kicsit tömény tavaszra, most, hogy pár napra visszatért a tél, újra érte nyúltam. Szerintem legközelebb ősszel veszem újra elő, amikor már kelleni fog egy kis édesség, szín és vidámság.

Régóta vártam egy akcióra, és karácsony után eljött az én időm, a lehető legalacsonyabb áron hozzájutottam. Több, mint egy éve vásároltam egy illatmintát belőle kíváncsiságképp, és meglepően tetszett, holott édes-vattacukros kategóriába sorolnám, és az nem az én világom. Inkább a könnyed, fehér virágos, esetleg citrusos illatokat kedvelem némi nőerővel megfejelve (pl. Oriflame Power Woman <3). Szóval nagyon megtetszett a minta akkor, és úgy gondoltam, most be is szerzem az egyetlen édes parfümömet. Nem bántam meg! Édes, az igaz, de nem fullasztó, luxus illatról van szó, és nem nézegetek körbe, hogy ki ez a vattacukor-bébi, mert finoman, szolidan adagolja ezt az édességet. És egész nap tart két fújás! Könnyed, pazar illatfelhő vesz körbe, amikor vágyom rá. Az üvegéről egy szót se, csak rá kell pillantani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Update

Update 2017. 04. 21.

Dodd123

2018. augusztus 24.

Akciósan vettem, így megérte az árát. A felsőmön még este is érződik az illata. Viszont én inkább télies illatnak érzem, nyárra túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

senskin

2018. július 27.

Nem,nem és nem. Gyönyörű üvegbe töltött csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Nem,nem és nem. Gyönyörű üvegbe töltött csalódás.

via0408

2018. június 10.

Végtelenül egyszerű, de nagyon kellemes illat. Az eper tündököl a fejjegyben. Édesebb egy kicsit a sima Luck-nál. Nem sok a hasonlóság a két illat jegyeiben, de valahogy mégis összepasszolnak. A La vie-ben is van valami alkoholos (magában az illatban), kicsit emlékeztet az Escada parfümökre, de annál azért alkalmibb. Fragranticán azt mondják, hogy tavaszi-nyári parfüm, de nekem egy kicsit sok nyárra. Ősszel-télen viszont feldobja az ember hangulatát. Édes, gyümölcsös, bájos. Annyira szerettem, hogy majdnem elhasználtam belőle mind az 50 milit, és még mindig felsóhajtok, ha megszaglászom az üveget, bár újravenni nem fogom. Ez nálam egyébként is nagyon ritka. Egyetlen parfüm van, amit elhasználtam, és utána újravettem, a JPG Classique Summer 2010... de már azt sem használomXD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Esztuci

2018. május 23.

Az új kedvenc illatom. Szeretem a friss eper illatát, de sajnos rajtam csak közepesen tartós. Akciósan vettem, így ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Dinus95

2018. március 25.

Eszméletlenül jó illata van. Elég tartós is, nagyon aranyos az üvege. Nem mindennapos használtban van nálam, inkább különlegesebb alkalmakkor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Jumalatar

2018. március 13.

nagyon kellemes illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

nagyon kellemes illata van!

rammy717

2018. március 8.

Szerintem a legjobb Avonos parfümök között van. Nekem nagyon tetszik az édes-gyümölcsös illata, elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

scintilla

2018. január 4.

Szimplán édesnek érzem és nem tartós. Ennél bonyolultabb, ragaszkodóbb és mégis olcsóbb! illatokhoz vagyok szokva, sajnálom,de erre soha nem költenék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Katka0716

2018. január 2.

Akkor vettem, mikor 2000 Ft volt az ára, meg bánni nem bántam meg, mert finom, kellemes illata van,de a tartósságáról nem tudok mit mondani, mert a pulcsimon másnap is éreztem, magamon meg vagy megszokom, vagy el illan, nem tudom, ezért 4*... a korábbi Avonos EDP-im viszont tartósnak bizonyultak, ezért is vettem meg próba nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)