Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

study0912

2017. december 28.

Az Avonos parfümöket nagyon szeretem, de ez a kedvencem. Imádom, és az üvege is nagyon szép:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Dike01

2017. december 1.

A tavaszi illatom. Tökéletes ,talán még a sima Lucknál is jobban szeretem ,igazi kis epres gyöngyszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Anett093

2017. november 29.

Imádom az illatát és ha befújom magam vele akkor nagyon sokáig érezni lehet rajtam az édes epres illatot és sokan meg is érzik rajtam és mondani is szokták hogy milyen jó illatom van és hogy mivel fújtam be magam. :-) Szeretem az avonos parfümöket és van több fajta illatom is de nekem az Avon Luck La Vie parfüm áll az első helyen és megérdemli az 5 csillagot! :-) Pont ma fogyott ki és mindenképp újra rendelem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Édeskés, én kimondott eper illatot érzek használat közben, tavaszi illatnak mondanám. Az üvege az igazi prémium illatokéra hajaz, igazán dizájnosra sikeredett. Tartósságával meg vagyok elégedve, egy délutáni újrafújással, akár egész nap élvezhető. Ár-értéke kiváló. Nálam csak azért 4*, mert a "nagy testvérhez" (AVON LUCK) képest alul teljesít. Azonban egy próbát mindenképpen megérdemel, ha akciós a katalógusban akár 2000 Ft-ért megvásárolható az 50 ml-is változata, ami bőven a beválható kategória :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Én szeretem. Nem tudok rá rosszat mondani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Én szeretem. Nem tudok rá rosszat mondani :)

annus88

2017. augusztus 8.

Nagyon édes, amivel nem is lenne gond, de nem tartós. Még jó hogy ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Bogg

2017. július 18.

Anyukám kapta, ő pedig tovább adta nekem. Jó az illata, de nem tartós, és nem egyszer irritálta a bőröm, piros foltok jelentek meg rajtam tőle. Várom, hogy elfogyjon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

bettina29

2017. július 13.

Még a télen rendeltem, mikor akciós volt. Akkor nem sokat használtam, valahogy nem volt az igazi. Most újra el kezdtem használni, és sokkal jobban tetszik, mint akkor. Ez lett a minden napi parfümöm:) Tartóssága is egész jó, így megkapja az 5 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Erika80

2017. július 6.

Szerintem nagyon nagy a hasonlóság az Avon Cherish-ével. Kifújáskor persze másabb, kicsit édesebb a Luck, de valahogy azok az "alapok" amik végül a bőrömön maradnak azok kisértetiesen hasonlítanak.
Ha nem tudnám, hogy eper az egyik összetevője, meg nem mondanám róla. Talán a cédrusnak köszönhető, de valóban inkább hajaz a dinnyére ez az illat, mint az eperére. Én szeretem az ilyesféle illatokat, gyümis-virágos... finom az illata, de igaza van annak aki azt mondja, hogy hiányzik valami különlegesség belőle, ha már a neve azt sugallja az ember lányának. :)
Ráadásul valóban elég illékony a kicsike. Sajnos. Pedig tényleg nagyon fini!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Ráadásul valóban elég illékony a kicsike. Sajnos. Pedig tényleg nagyon fini!

Anita9620

2017. július 4.

Az illata nagyon kellemes, édeskés, nőies. Én nagyon szeretem, viszont a tartóssága nagyon gyenge szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)