Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nikolett

2017. június 15.

Ezt szeretem, nem az a hivalkodó, orrfacsaró, fejfájós illat, mégis tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Ezt szeretem, nem az a hivalkodó, orrfacsaró, fejfájós illat, mégis tartós.

giny96

2017. május 26.

Akciósan, 2000 Ft-ért jutottam hozzá. Imádom az illatát. Nőies. édes, de nekem nem az eper, hanem a dinnye ugrik be róla, és mások is azt érzik rajtam. Reggel egy pöttyöt magamra fújok és maximálisan érződik az illat még este is. Egy darabig biztos elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

PerfumePippi

2017. május 18.

Előítéletes voltam ezzel az illattal, mivel az alapillata nagyon nem jön be. Szóval elképzeltem, hogy egy újabb avonos cukrosság feje fog a porba hullani...:-) A véleményeim túlnyomó többségét többszöri (legalább háromszori) "rendes" próba után írom le (tehát megvárom az illat kifejlődését, lecsengését is), hogy lehetőség szerint kizárjam a tévedést, a rossz napot, a fokhagymás ételek befolyását, stb...:-)
Először is: ez az illat emlékeztet valamire, de jó értelembe véve, viszont nem kezdtem keresgetni, hogy mire, mert nekem úgy tűnt, hogy trendparfümnek szánták, könnyen lehet, hogy nem éli túl a 2-3 éves sikertörténetét - az viszont sajnálatos lenne, ahhoz túl jó kreáció. Kissé szintetikus, gyümölcsös-rágógumis a kezdése, nem rossz, de ha csak ez alapján döntenék, biztosan nem hordanám. A folytatása azonban meglepett, és nagyon pozitívan csalódtam! Rajtam nagyon különös, komfort, vagy tisztaságillattá válik, csak persze sokkal édesebb annál, hogy tisztaságillatnak nevezhessem. Ha színt kellene mellé társítanom, akkor enyhén csillogó, pasztell égkékként jellemzeném: nagyon derűs, könnyen szerethető, kortalan illat. És akkor beugrott: jól elrejtve, de ott érzékeltem azt a fajta fehér krémességet, amit eddig csak a Pur Blancában szagoltam ki - nem tudom, mi ez, mert a két illatpiramis köszönőviszonyban sincs egymással. Az a bizonyos fehér krémesség, ami a P. Blancában néha túltoltnak, soknak hatott (és ami számomra összetéveszthetetlenné teszi azt a parfümöt), itt megszelidült, jelzésértékkel volt jelen, csak éppen sokkal édesebb lett a végeredmény.
A tartóssága kicsit rövidebb a várt 4-5 óránál - már 3 óra elteltével nagyon-nagyon bőrközelivé válik. Mindennel együtt erős 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 18.

Bibuskacz

2017. május 16.

Az eggyik kedvenc parfumom a Luck for her ,imadom az eros edes illatat,de azert a konnyed nyari napokra kiprobaltam ezt is.Eloszor csak mintam volt ,napokig prabalgattam a csuklomon mig ugy nem dontottem hogy KELL!!! Ma jott meg es fantasztikus,en gyongyviragot erzek eperrel,friss,edes,tartos ,finom ,imadom!Cseppet olyam mint a Light blue a D&G -tol ,nyarra tokeletes lesz! ,es tenyleg tartos,sokan lemondjak az avonos parfumoket, de a luck seria tenyleg jo sikerult. ajanlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Fabi95

2017. május 3.

Szerettem a Luck tartósságáf, de az a testvérparfümje számomra már túlságosan édes volt. Reméltem hogy találok vmi megoldást, hasonló parfümöt. Büszke vagyok magamra hogy rátaláltam! :D A napokban fog elfogyni a mindennapi parfümöm (Little Lace Dress) amit nem szándékoztam újravenni. Telitalálat így nyárra ez a parfüm, édeskés de mégse tolakodóan, nőies, vidám, nyári..ja és ráadásul meg tartós is! Barátnők lettünk, erre a nyárra biztosan! :D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Monika195

2017. április 13.

Isteni illat,anyukámnak és magamnak is vásároltam rögtön 1-1,tartós,elég belőle pár fújás és még a nap végén is dicsérik az illatom pont ezt keresem egy parfümben
szerintem a csomagolása is nagyon szép
teljesen beleszerettem,főleg hogy anyukám illata is :D újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

szerintem a csomagolása is nagyon szép
teljesen beleszerettem,főleg hogy anyukám illata is :D újravevős

krizsaneniko

2017. március 25.

Potom áron, 1300 ért vásároltam meg ezt a parfümöt kb. 2 hónapra. Gondoltam ennyi pénzért jó lesz tavaszi illatnak, még, ha nem is egy tartós darab, nem nagy összeg 50 miliért. Vakon vásároltam, az itteni véleményekre hagyatkozva. Bevallom kicsit több epres illatra számítottam, de nekem nagyon halovány ami az eperből kiérződik, inkább nagyon virágos, de nem rossz. Egyik csajos bulizós estén ezt dobtam be a táskámba (ismerjük a bulihelyeket, drága holmit nem viszünk ) , és érdekes módon viszonylag sok bókot kaptam a parfümöm illatára. :D Pedig szerintem azért nem egy különleges illat, csak egy szokásos AVONOS, de el fogom használni, mert tényleg nem tolakodó, kommersz illat, szerintem mindenkinek tetszhet, nem kirívó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Bebek

2017. március 16.

Mintát rendeltem csak, megillatolás céljából, mert izgatott az eper-gyöngyvirág dolog.
Nekem olyan semmilyen.... olyan átlagos. :( Meg túl édes. :( De amúgy nem rossz...de nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

gtkitti

2017. március 7.

Nővéremtől kaptam, csak úgy. Alapvetően a fűszeresebb illatokat szeretem, a gyümölcsös-vattacukros illatok távol állnak tőlem. Ez a parfüm kedves kis tavaszi illat, nem olyan rossz, amikor olyan napom van elfújkálom így tavasszal a szaladgálós napokon. Nem tartós illat, de nem zavar :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Damayanti

2017. március 1.

Francia Riviéra, Cannes, Nizza vagy esetleg Monaco - Monte Carlo, a délután langyos, egyre halványodó, lassan sötétülő fényei és az elegáns kikötő mellett sétálónő exkluzív, pazarul könnyed, stílusos öltözékben, miközben a yachton eperrel és pezsgővel várják - ismét egy illat ami életre kelt bennem egy olyan életérzést, ami nekem legfeljebb úgy tűnik igazán érdekesnek, ha film jelleggel mással látom, miközben magamra vonatkoztatva sem a jelenet, sem az illat nem tűnik igazán összeegyeztethetőnek :) Az illat maga nekem kicsit édeskés-fanyarkás-szirupos-kesernyés érdekes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)