Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Jucus85

2017. január 16.

Jó illat,semmi -negatívum,max annyi hogy nincs nagy hatósugara,kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Jó illat,semmi -negatívum,max annyi hogy nincs nagy hatósugara,kedves illat.

Szasza002

2017. január 14.

Véletlen találtam rá, de szinte az eddigi legjobb, amit találtam. Reggel befújom magam és délutan is érezni. Illata csodás, mindenképp megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

TimyBlanco

2017. január 13.

Leárazás miatt vettem meg, nagyon tetszett a katalógusban az illata és nem vettem zsákbamacskát sem, mert már jól ismerem az anyaillatot a Luckot, ami a nagy kedvencem. Ez is hasonló, hiszen tartós, kellemes luxus illata van, amellett, hogy édeskés (nem tolakodó és kislányos, mint pl. az Essence Candy Shopja volt), teljesen viselhető fiatal felnőtteknek. Mivel a sima Luck-ot nem gyűri le, ezért a négy csillag, de tényleg nagyon pozitívan vélekedem erről a parfümről is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

vadvirag919

2017. január 7.

Karácsonyra kaptam, őszintén szólva magamtól sosem vettem volna meg, nem is nagyon az én világom. Korábbi minta alapján elkönyveltem egy tipikus avonos semmilyen tucatillatnak. Most viszont kipróbáltam, magamra fújtam, gondoltam egy napot kibírok vele. És komolyan mondom nem tudom mi történt, de reggelente mindig ehhez nyúlok.... Lehet kimaradt az életemből ez az édes gyümis jellegtelenség vagy csak a tél miatt vágyom valami másra. Összességében tetszik. Az elején kissé sok, de az ahogy a nap végén illatozik rajtam az nagyon bejön. Ez valami múló agybaj lehet, szóval újra venni nem fogom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

rvanessa

2017. január 5.

Tetszik, édes, finom az illata, ééés nagyon szép az üvege :) Most csak 2000 ft 6200 helyett ,ennyiért nagyon megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

szabina971

2016. december 20.

Nagyon vágytam rá mert nagyon tetszik az üveg kivitelezése és amikor barátnőm megmutatta az illatát nagyon elcsábított.
Nagyon jó édes illata van aminek én nagyon megörültem mert az édes illatokat szeretem.
Mikor megvettem nagyon jó volt nem okozott a bőrömön irritációt.
Árban elég drága sajnos :S
Mikor megtudtam hogy fél óra után nem érzek semmit magamon az kicsit kiborított.
Aztán arra is rájöttem hogy én nem is érzem de mások igen.
Akik a közelembe jöttek mindenki érezte az illatomat.
Igazából én szoktam hozzá pillanatok alatt az illathoz és ezért nem éreztem :)
De így hogy mások érzik teljesen meg vagyok vele elégedve és rájöttem hogy jobb így, nem akarok megfulladni se a saját illatfelhőmben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

Mikor megvettem nagyon jó volt nem okozott a bőrömön irritációt.
Árban elég drága sajnos :S
Aztán arra is rájöttem hogy én nem is érzem de mások igen.
Akik a közelembe jöttek mindenki érezte az illatomat.
Igazából én szoktam hozzá pillanatok alatt az illathoz és ezért nem éreztem :)

knoemi

2016. november 29.

Ahogy korábban már többen is említették, az első szó, ami erről a parfümről eszembe jut az, hogy bájos. Tipikus Avon illat. Rajtam a gyöngyvirág illata domináns, viszont van egy erőteljes szúrós kipárolgása, ami nem nagyon tetszik. Ha kicsit finomabb lenne, imádnám. A tartóssággal nincs gond, egész nap nem kellett újra fújnom. Egyszeri illat, egy üveg bőven elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

GNóri

2016. november 25.

Tegnap rendrakás közben, egy szatyorban találtam meg egy kis mintát ebből az illatból, ajándékba kaptam még korábban egy vásárláshoz. Igazából nem különösebben érdekelt, de azért végül kipróbáltam. Szerintem nagyon kellemes kis parfüm. Abszolút nem érzem sem az epret, sem a gyöngyvirágot, rajtam egy kis friss, bájos, gyümölcsös-vizes-cédrusos illat. Tavasszal vagy nyáron el tudnám magamon képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Anitamakeup

2016. november 22.

Kellemes csalódás nekem ez a parfüm. Nem használnám minden nap és alkalomra sem, mert ahhoz azért elég " avonos " illatkategória, de abszolút jó a hétköznapokra, munkába.
tartós, legalább 6 órán át illatozott rajtam, nekem nem túl édes, inkább nagyon émelyítő, de nem az édessége miatt, talán az erősebb gyümölcs illat ami nagyon uralkodó benne.
Az üvegcse csodaszép, ez is sokat számít, de szerencsére a benne lévő termék sem szerepel rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

anettvagyok

2016. július 18.

Nagyon jó, tartós illat, viszont rendkívül édes. Ha valakinek nem tetszenek a vattacukros-kislányos illatok, akkor nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)