Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Hatsumomo

2016. július 2.

Nekem nem tűnik egy alkalomhoz íllő illatnak. Semmit nem érzek magamon az eperből. Anyunak meg mutattam és neki tetszett, rajta még jó is állt ez a gyöngyvirágos illat. Nem olyan szőrnyű igazából csak magamon nem érzem olyan kellemes parfümnek mint másokon. :) csak azért nem pontozom le mert anyunak tényleg nagyon nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

Lgina

2016. június 3.

Nagyon kellemes illat, a Luck frissebb, gyümisebb verziója. Fiatal lányoknak, vagy hétköznapokra alkalmas, de alkalomra nem ezt fújnám, hiába az Avon prémium kategóriás illata. Szerintem ez is olyan illat, amiből bőven elég lenne a 30ml-es kiszerelés. Teljes árán nem vásárolnám meg, de nem szomorodnék el, ha ezt kapnám szülinapomra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Evelinnaagy

2016. május 23.

A Luck parfümöm elfogyása után vettem meg ezt, és azóta is szeretem. Tartóssága hasonló a tesójáéhoz, nem bír ki egy napot, de nagyon finom illata van. Nekem talán már túl édes, így nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

csibike100

2016. május 22.

Jelenleg ez a kedvenc parfümöm, imádom az illatát és a tartóssága is nagyon jó. Ha elfogy biztosan újraveszem, azt hiszem megtaláltam A PARFÜMÖT. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Nikita0828

2016. május 12.

update: Birtoklok egy 50- ml-s parfümöt, nagyon kedvező áron, 199 Ft-ért jutottam hozzá, egy ösztönzőprogram keretein belül, annyira finom illata van! Elég tartós is, még az is lehet, hogy újra fogom venni, ha elfogyott.

Szerintem egy nagyon tartós illatról van szó, azt azért mindenkinek tudnia kell, hogy amit illatmintát rendelünk, az egy vízbázisú minta, csak sejteti az illatot, amit a termék nyújt. Ezt Gödöllőn a központban mondták.
Minta alapján illatot ítélhetsz, de tartósságot nem. Bár ha a minta is két óráig érződik, az azért elég jó szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Eriii

2016. március 20.

Sweet Nothing!
Nagyon vartam es nagyon nagy csalodas volt. Nem egy komplikalt illat, nem is tartos, a hatosugara sem nagy, max. ha a fel uveggel kifujja az ember, de azt nem ajanlom az edessege miatt. En csak az epret erzem magamon, de tarsul melle valami mű illat, ami meg ezt is elrontja. Az ara meg ehhez kepest nagyon sok, vannak az avonnal sokkal jobb parfumok, amiket kevesebbert meg lehet venni es tobb osszetevo is erzodik bennuk. El fogom fujkalni most tavasszal a meloba, de nem orulok, hogy ennyi penzt kidobtam. Nem pontozom le nagyon, mert ennel sokkal fortelmesebb illatok vannak :D
Kicsit az Exlamation Play-re hajazott elsore, amit imadtam, de a nyomaba se er.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Sweet Nothing!
Kicsit az Exlamation Play-re hajazott elsore, amit imadtam, de a nyomaba se er.

Dormir

2016. március 15.

Tejszines epres cukorka. Kifejezetten finom!/Semmi extra, de egy kellemesen édes, pacsulimentes gyümölcs. Lágyabb, mint a szokványos fruitchouli-k. Játékosabb, habos, krémes desszert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 15.

Bnemrita

2016. február 25.

Frissítés: felviszem 5-re a csillagok számát, mert nekem egyre jobban tetszik. Sokkal jobban, mint az anyaillat. Lehet, hogy én vagyok h...lye és az is lehet, hogy nem értek eléggé a parfümökhöz, de ez véleményem szerint egy jól megalkotott illat, nem a mai cukordömping szerves része, annál sokkal összetettebb és jól hozza egy nála sokkal drágább parfüm illuzióját, legalábbis nekem.

Nekem érdekes módon tetszik annyira, mint az anyaillat. Egyik sem tökéletes illat számomra, nem az ILLAT, de kellemes, virágos, kicsit fás és főleg tartós parfüm. A másiknál jóval kevésbé édes. Nem biztos, hogy aki a Luck-ot szerette, azt ezt is fogja, mert ez kb. fele annyira cukros. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 25.

auberginecat

2016. február 5.

még egy árva darab epermag sincs benne, ellenben olcsó toalett illatosító szag annál inkább. 12 egy tucat, megszámlálhatatlan pontosan ugyanilyen parfümöt kidobott már az avon. a sima luck nagyon megkedveltette magát velem, be is ruháztam rá, de ez a mostohagyerek valami rettenet, be kéne zárni a pincébe lencsét válogatni. elnézést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Yucchan

2016. február 3.

Először a külsejével fogott meg. Az aranyszínű masnis kupak, a kristályszerű üveg, a púderrózsaszín folyadék... Aztán a festéket is ledörzsöltem az illatosított oldalról, alig vártam, hogy megjöjjön a minta, napokig csak ő járt a fejemben. Most már a birtokomban van a nagy parfüm is. Az eper édessége és a gyöngyvirág tisztasága számomra csodás kombináció (bárcsak tartósabb lenne), az üveg pedig nőiesen elegáns, klasszikus szépség, a fésülködőasztalok éke. Fenséges illat gyönyörű csomagolásban.

Frissítés: 1 csillagot visszaveszek, mert 5-öt csak a legkedvencebbjeim kaphatnak, és ő azért közéjük nem került be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)