Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Rony

2016. január 12.

Több mintátis elhasználtam belőle, mire rászántam magam a teljes kiszerelés megvásárlàsára.
Rajtam tartós is és finom is az illata.
Nem különösebben kedvelem az Avon illatait, mert minden hónapban kiadnak egy újabb semleges parfümöt, de ez nekem tényleg szerelem.
Érdemes többször próbálgatni az illatmintákat, így nincs pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Rajtam tartós is és finom is az illata.
Érdemes többször próbálgatni az illatmintákat, így nincs pénzkidobás.

Vizsiildi

2015. december 29.

Csak mintám volt belőle, de részemről is csalódás! Egy mű epres cukros illatról van szó, semmi kifinomultság nincs benne mint az eredeti Luck-ban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

szisz5

2015. október 26.

Virágos-gyümölcsös tucatillat tavaszra, semmi kiemelkedő nincs benne, biztosan nem adnék pénzt érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

A sima Luck nagyon szuper, de ebben csalódtam. Olyan ez rajtam, mintha erjedt litchi és eper lenne főképp benne. A gyöngyvirág is erős benne. Fásságot nem éreztem ki. Tartóssága 3 ó sem. Üvege és színe miatt 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

izus

2015. október 11.

Príma boldogság bomba a maga kategóriájában... Sajnos én minden Avon parfümön érzem ugyanazt a tipikus mellék zöngét, ami tucatosítja. Ezt letudva, azért szépen fogy az édes mámorom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

ZsATündérlány

2015. szeptember 16.

Nekem nagyon tetszik! Ha valakinek nem jött be és szeretné eladni akkor én vevő lennék rá, ha olcsóbban adja, mint a katalógusár! :) Akár kettő is jöhet!!! zsany21@freemail.hu címre írhattok! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

princesskate87

2015. szeptember 15.

A katalógusban imádtam, élőben csalódás de nagyon, keresem az epret, de sehol semmi. Ezt leszámítva sem vagyok oda tőle. Legalább tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Barbarian

2015. augusztus 28.

Újságban szagoltam , azután annyira megjegyeztem az illatát , hogy akárkin megismertem.Nagyon kevés illat tetszik meg ennyire, tehát tudtam , hogy meg is kell vennem :) Nem tévedtem. Az illata nagyon jó , szupertartós, mindenki dicsérte, és nem utolsó sorban sokáig tart :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

fannc22

2015. július 22.

Sajnos egyáltalán nem tetszik...a bőrömre fújva nagyon fura SZAGA lett. Vártam pedig, mert az elődjét imádom, nagy reményeket fűztem ehhez is, de kár volt sajnos..:/ Ráadásul szerintem nem is tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Babooca

2015. július 18.

Nővérkémtől kaptam őt is. Őt jobban vártam, mint az elődjét, mégis az lett a best. Egy könnyed epres, nyárias, hűsítő finomságot vártam. Sajnos szúrós, virágos valamivé vált kifújás után rajtam. Szerintem a gyöngyvirág hatalmasodik el a cédrussal, és háttérbe szorítják az epret. Még tesztelem. Nagyon nem tartós. A Luckhoz képest ez csalódás, az illatosított oldalon közel sem volt ilyen illata. Mivel tudom, hogy milyen hullámzó tud lenni az illatokhoz a hozzáállásom, így merem remélni, hogy megszeretem, és megtalálom azt a pontot, ahol kijön belőle a finom eper, amit a kupakban érzek. Addig pedig várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)