Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló az Avon Luck parfüm illatával

janvidia

2016. augusztus 30.

parfümmel együtt tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

parfümmel együtt tökéletes!

Piedra

2016. augusztus 11.

A parfümöt nem ismerem, a testápolót is tesóm adta oda, gondoltam akkor elhasználom. Párszor használtam csak még, az illata rendben volt, nem hagyott maga után ragacsos érzést, viszont ugyan sok ilyen parfüm-testápolót nem használtam életemben, de pont azért, ami ebben sem tetszett meg, hogy parfümillat oké, de cserébe az én bőrömet nagyon minimálisan hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

janvidia

2016. június 27.

Parfümmel együtt vettem. Nagyon jó az illata, könnyen beszívódik és imádom. Nagxin eltalálta ezt az Avon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Ingrid123

2016. június 12.

A parfümmel együtt vettem, nagy csalódás volt. A parfüm jó, de a testápoló abszolut semmi: nem hidratál, émelyítő az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.

kisevelyn

2016. május 1.

A 30ml-es parfümmel szettbe vettem akciósan.Már jó pár hónapja használom és azóta is tart a szerelem. :) Nyakamat és a kezemet szoktam vele átkenni minden nap + a parfüm és egész nap illatozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

panneszka

2016. február 23.

Nehezen szívódik be az illata meg émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Nehezen szívódik be az illata meg émelyítő.

bivienn

2015. december 25.

Nagyon, nagyon szeretem! Idén karácsonyra kaptam anyától. :) Első kenésre és szimatra picit csalódtam, mert mintha nem a parfüm és a spray illatát kaptam volna vissza és nem olyan erősen. De másodszorra már változott a véleményem. Illatban teljesen megegyezik a parfümmel, hamar beissza a bőröm, nem ragacsos, sokáig érződik és pihe-puhává varázsolja a bőrt. Csodatermék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Surin

2015. november 18.

Nagyon jó a krém állaga, gyorsan beszívódik. Ami az illatát érinti, ugyanolyan, mint a parfüm változatáé és rendkívül hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Titvog

2015. november 4.

Ajándékba kaptam, és nagyon tetszik az illata. Felér egy parfümmel, szóval van hogy csak bekenem vele a csuklómat, vagy a könyökömet, és már érezni is mindenütt. Mint krém viszont nekem nem vált be, inkább csak parfümként használom, de ettől még nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

nverus

2015. július 1.

Nagyon jól hidratál, és mennyei illata van :) Nagyon szeretem :) Az ilyen tubusos kiszerelések általában nem tetszenek, de ez ahhoz képest, hogy 150 ml elég sokáig jó. Én majdnem 10 hónapja használom naponta és még csak most fog lassan elfogyni, de mindenképpen újraveszem majd :)
Az illata annyira jó, hogy akár parfüm használata nélkül is intenzív és üde illatunk lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak