Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló az Avon Luck parfüm illatával

Nina93

2015. május 30.

Imádom :) A parfümmel vettem szettben. Önállóan is meg fogom rendelni, ha efogy.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Marcsus

2015. február 28.

Ajándékba kaptam. Finom illatú, teljesen átlagos testápoló, semmi kiemelkedőt nem nyújt. Mindennapos használat mellett elég a hidratálása. Sajnálom, hogy az illata 1-2 óra alatt elillan, mert fincsi púderes, nem túl édes, tetszik. Nekem a csomagolása is bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

MissPoppy

2015. február 12.

Az állaga tipikus avonos, nekem műanyag. A parfüm finom, a testápoló csalódás, és kissé flakon illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 12.

olahnemese

2015. január 5.

Kellemes illat, megfelelően hidratál. Puha lett tőle a bőröm. Sokáig éreztem az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

fannc22

2014. december 26.

Megérdemli az 5 csillagot a parfümkéjével együtt! :) Az illata nagyon fincsi, csak elég hamar elmegy :( Nagyon puhává teszi a bőrömet és selymessé. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

szatmari.mariann

2014. december 7.

Nagyon jo az illata ....szeretem!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

Nagyon jo az illata ....szeretem!!

Mackólány

2014. december 7.

Ha tovább lehetne érezni az illatot a testápolóban, adnék 5 csillagot, de így csak 4, hamar elillan sajnos, átlagos hidratálással, 1 óráig tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Scatty

2014. december 5.

A Luck illatot imádom, a testápolóban is kellemesen érződik, viszont nem tartós, a hidratáló hatása pedig átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak