Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

atunderi.lonka

2013. július 17.

Imádom az avon-os rúzsokat, de ez minden várakozásomat felül múlta. Féláron sikerült hozzájutni, hidratálja az ajkaimat, tartós, és ráadásul mikor felkenem, mindig az jut eszembe, hogy mennyire hasonlít a színe az ajkaimhoz. Imádom.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

nagy.nikike

2013. július 15.

Az eddigi legjobb rúzsom. A Pink satin árnyalat van meg nagyon szép halvány rózsaszín árnyalat. Nagyon jól hidratál, szépen fed. Akciós ára elég baráti. Én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

agi.greendaygirl

2013. június 1.

én alapvetően nagyon szeretem az avon rúzsait, elég jó minőségűnek tartom, nagyon jó az ár- érték arányuk. Ez a rúzs is nagyon jó, kellemes használni, krémes, könnyen siklik, a színek között van néhány különlegesen szép, szerintem. Puhítja az ajkakat, és nagyon örülök a 15-ös fényvédőnek is :)

update: egy ideje meg van már a HighStyleCoral nevezetű árnyalat is, de mivel ez TÉNYLEG alkalmi, élesben, hosszabb időre csak tegnap próbáltam ki, és magam is meglepődtem, mikor hazaértem, hogy 4 órát kibírt ez az erősebb, élénk szín mindenféle igazgatás nélkül, úgy, hogy nem is vigyáztam rá, nem kíméltem. Nagyon tetszik, hogy milyen pigmentált, és hogy baromi egyszerű felkenni, maga a rúzsozás szinte nem is látszik az ajkakon, csak színnel vonja be, és minimális krémes fényt ad. Szerintem bőven megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

vikkancs

2013. április 30.

ugyanolyan mint a többi.... semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

ugyanolyan mint a többi.... semmi extra.

timeatimea

2013. április 27.

A Designer red van meg:) Nekem a kedvenc piros ruzsom. Ez a legtartosabb (egy vacsorazos randit is kibir) a szine csodaszep es nem veszit az orak mulasaval a szinebol szinte semmit. En ecsettel szoktam felvinni. Ha nagyon biztosra akarok menni az elso reteg utan puderezek es majd felviszem a masodik reteget, de amugy egyszer is eleg mert szepen megmarad. Nem utolso sorban tenyleg hidratal, kellemes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

pink sunrise

2013. április 26.

A Runway Plum-ban megtaláltam azt az árnyalatot ami mindig levesz a lábamról,és annyira Én vagyok,és ezzel azt hiszem egy darabig be is fejezem a rúzs vásárlást,mert ezt nagyon megszerettem,és teljesen elégedett vagyok vele.Biztos találnék még ehhez hasonlót az Avonnál (a Kiss-eket nézegettem még ,de végül ezt választottam) ,és ez annyira "bejön"hogy kár lenne tovább kísérletezgessek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Xéni

2013. április 22.

Tényleg szuper ez a rúzs! Hidratál, és kellően hosszan tart, valamint egyenletesen kopik. A színei csodásak. Érdemes akcióban vásárolni, és akkor az ára sem vészes, bár megéri az árát. Én az új ajakápolót használom alá, és így mintha még hosszabb életű lenne a rúzsom. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

Kandi

2013. április 13.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat. Engem már a csomagolása megfogott, abszolút luxust sugall. A rúzsok maguk puhák, szépen pigmentáltak, hidratálnak, az illatukat is szeretem. Kicsit hajlamosak elmászkálni, de ez korrigálható egy szájkontúrral. Leárazva szinte kötelező beszerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

hempike1

2013. április 7.

Nagyon kellemes viselet és meglepően tartós is. Csak nem illik az árnyalat, amit kiválasztottam, de ez nem a rúzs hibája. Kissé drága is, de ebben az esetben a minőség kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

ludvnora

2013. március 28.

Nagyon szeretem! Tartós, nem szárít, egyenletesen fel lehet kenni és sokáig elég. Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.