Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

EnciVarga

2019. február 2.

Kicsit nehez vele dolgozni, hamar is kopik, de konnyen ujrakenheto.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Kicsit nehez vele dolgozni, hamar is kopik, de konnyen ujrakenheto.

eeeee

2019. január 14.

Az Avon Luxe ajakápolók beváltak, ezért rendeltem ebből a rúzsból is egy elvileg enyhén arany fényű nude árnyalatot. Nagyon nem tetszett, krémes, csúszós állagú, ugyanakkor homokszerű szemcsék voltak benne, amik a fogaim között "recsegtek" egy idő után. A tanácsadóm kicserélte egy másik, nem csillogós nude árnyalatra, ami annyival jobb, hogy nem szemcsés, recsegős... nem kísérletezek vele többet.
A két csillag a csillám nélküli verziónak szól, mert legalább nem szárít, sőt hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

pappveronika30

2018. augusztus 10.

Egy szín van meg belőle, ilyen pink árnyalat, nem túl tartós de könnyen újrakenem tükör nélkül is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

SophieHarmon

2018. július 13.

Nagyon krémes, ami jó, mert nem szárad ki a szám tőle, viszont így persze gyakran kell újra kenni. De inkább ez, minthogy cserepesre száradjon az ajkam, mint a legtöbb rúzstól. Viszont kicsivel kevesebb csillám mehetett volna bele :D Mondjuk fele ennyi....elég lett volna. De azért mindenképp elhasználom, jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

nkatika

2018. június 22.

Először is: katalógusos színminta alapján nem sikerült eltalálni, amit szerettem volna. Másodszor: a tokjával egy kényelmetlenül bumszli, nagy rúzst kaptam, indokolatlanul. Kinézetre adja a luxust. Viszont harmadjára: ami a tokban van, az nem luxus, a nevéhez tiszteletlenül. Szerintem egy harmadennyibe kerülő drogériás rúzs sokkal kiszámíthatóbb. Ezt nagyon nehéz felvinni, mivel úgy csúszkál, mászkál, még kontúrral is! A színt nem bírtam kicsiholni belőle így. Balzsamnak sem válik be, csak az irdatlan nagy helyet foglalja a polcon! Nem hidratál, ellenben nem is szárít. Nekem egy szörnyű csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 22.

Katus93

2018. június 13.

Borzalmas! Ennyit tudok mondani róla. Nagyon zsíros,és nehezen kenhető. Összeragadtak az ajkaim tőle. Ez a kukában landolt,pedig nem szeretek terméket kidobni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Poptie

2018. május 24.

Glam Poppy árnyalatban vettem meg. Katasztrófa. Narancssárga a színe (köszönőviszonyban nincs a katalógusban vagy honlapon feltüntetett színnel), nem fed egyenletesen, úgy néz ki rajtam, mintha összekentem volna a szám pörköltszafttal. És a csillogása is olyan, zsíros. Csúnya. Pont egy Luxe terméktől nem vártam volna, de ez 1 Ft-os minőség. Bármelyik másik Avonos rúzs századokkal jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

pattelin

2018. március 9.

Szép a színe, Disagner Red árnyalatban van meg. Tartóssága: közepesen tartós, ami nem zavar, végül is pont jó a számomra. Azt hiányolom benne, hogy lehetne egy picit krémesebb, kissé szárítja az amúgy is száradt számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Bubus06

2018. február 24.

Nekem Red Haute van meg, és egyszerűen imádom! Nem zavar, hogy nem tartós, bár a csillámjai azok nagyon is..:D Nagyon tetszik benne, hogy tudom rétegezni, és iskolában az egy húzással visszafogott de szép bogyós színű rúzsommá tud változni, míg ha többször, vagy a legerősebben húzom meg, akkor nagyon vad és szexi színt is tud produkálni. :) Nem gondoltam hogy ennyire megszeretem. Teljesen megérdemli az 5 csillagot, és tetszik a külsője is a tokjának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Andzsella

2018. február 12.

Picit kenődös, elég krémes, az enyémnek erősebb rózsaszín színe van, kicsit fényes, de nem rossz amúgy. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.