Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

MoHajnalka

2017. december 28.

Egy nagyon szép nude árnyalatot kaptam ajándékba és egyszerűen imádom! Nagyon jó állaga van, nekem elég tartós és szép természetes színt ad az ajkaimnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Yeticica

2017. október 28.

Glam poppy.
Se nem glam se nem poppy. Narancs esetleg. Meg egy marék csillám. Csúszik, kopik, kuka. Nem értem az itteni 4 csillagot..,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Glam poppy.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

A színe szép, hidratált érzetet nyújt, legalábbis az én számat nem szárítja, viszont a tartóssága borzalmas, nagyon hamar lekopik valamint sokszor el is kenődik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

nofa

2017. augusztus 1.

Nekem a limitált csomagolású van meg aminek az elején leopárd minta van. Pontos árnyalatot nem tudom de nagyon tűz vöröset választottam ami igazán élénk. Nem vált be sajnos :( hamar lejön elkenődik és főleg ez a problémám vele ajakceruzával is probáltam de úgy is hamar kijön a vonalakból. Túl krémes ez egy gyengébb árnyalatnál nem feltünő vagy zavaró, de egy vörös rúzsnál nagyon is. Sajnos nem tudom ajánlani. A csomagolás és így cakom pak szép de számomra használhatatlan..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Viki9727

2017. július 17.

Lustering Nude árnyalat van meg. Sokkal pigmentáltabbra számítottam, de amikor megkaptam és felkentem láttam h halvány pont ez tetszett meg benne. Szép rózsaszín, arany csillámokkal, visszafogott és nőies. Sajnos a tartóssága nem valami jó. De összességében megérte mert nagyon szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

miti08

2017. június 30.

Red Haute árnyalatban van meg, ami egy sötét piros árnyalat. Sajnos nagyon hamar kopik, 3 órát bír ki. Na de ezt még el is nézném neki. Viszont. Rettenetesen szárít,akármit csinálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

MNNiko

2017. május 3.

Sziasztok! Nekem a Glam poppy árnyalat van meg, de nem erre számítottam a katalógus alapján... egy sokkal rózsaszínebb árnyalatra, ez is kellemes tavaszi szín, de inkább a narancsos vonal.
Kellemes viselni, egy átlagos 3 órát fent is marad, szépen kopik, így nem zavaró, hogy nem tartós. De egy ebéd után mindenképp újra kell kenni. Az Avon rúzsok nem a kedvenceim, mert általában nem túl tartósak, ahogy ez sem az és gyorsan fogynak, de középkategóriásnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Lifeforce

2017. március 31.

Imádom az Avon rúzsokat, mert a leghidegebb időben is elég reggel egyszer felkenni és egész nap gyönyörűen hidratált lesz az ajkam. A színe hamar kopik, egyáltalán nem csókálló, de a kellemes hidratált érzés a legfontosabb számomra. Ilyen szempontból sokkal jobb, mint pl. a labello.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

nikolett

2017. március 30.

A színe szép (egy nude-om van). A csomagolása is. NA DE....... felkenem és - nem tudom, miért, nem is értem - mintha kis homokszemek lennének a fogam közt, rendesen érzem, hogy ha ezt felkenem, bekerül ez a valami a számba. A csillám lenne? Nem tudom, van-e benne, most nincs kéznél a rúzs, de kedvem sincs használni emiatt. Lehet, hogy csak az enyém hibás, vagy csak allergiás vagyok rá, vagy le van járva a szavatossága?
Kísérleteztem is:
- felkentem - tapasztaltam
- felkentem mást - nem tapasztaltam
- lemostam ezt - nem tapasztaltam
...és természetesen mindig önmagában használtam. Szájceruzát se tettem alá, semmit. Rejtély számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Kísérleteztem is:
- felkentem - tapasztaltam
- felkentem mást - nem tapasztaltam
- lemostam ezt - nem tapasztaltam

Kakukk

2017. március 1.

Túlcsillámozott ajakápoló... Nem tartós, túl csillámos, nem szép a színe sem (high style coral). Kínlódok vele, hogy fogyjon. Egyetlen pozitívuma, hogy nem szárít, de hát annyit egy sima ajakápoló is tud csillámok nélkül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.