Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

banos71

2017. február 8.

Szép a csomagolás-de nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 8.

Szép a csomagolás-de nem tartós.

Nina93

2017. január 29.

2 színt vettem, csodaszépek, viszont 1 csillagot levonok a tartósság miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

2 színt vettem, csodaszépek, viszont 1 csillagot levonok a tartósság miatt.

vivi54

2017. január 27.

Két színt vettem meg belőle nagy felindulásból, nagyon szép felkenve! Egyetlen gondom az vele, hogy nem valami tartós!
Külseje szép, de ezzel nem sokat érünk. Nem fogok többet venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Külseje szép, de ezzel nem sokat érünk. Nem fogok többet venni!

Elinor95

2017. január 11.

Nagyon szeretem, mert szép a színe, jól hidratálja az ajkaimat, és ennyi. Rúzsként szerintem nem tud funkcionálni, mert abszolút nem tartós, nagyon krémes, én a Labello-hoz tudnám igazság szerint hasonlítani. Nagyon hamar lekopik. Hétköznapokon szeretem használni,mert nagyon akciósan jutottam hozzá, klasszul feldobja a hétköznapi sminkem, de ennyi pénzért én nem ezt várom. Azért kap tőlem 3 csillagot,mert legalább nem szárítja ki az ajkaimat, de biztosan nem fogom újra beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

szilvia.bano

2017. január 2.

Kellemes, krémes állaga van, szép a színe de nem tartós, és inkább olyan, mint eg színezett ajakbalzsam, semmint egy rúzs. Szeretem az Avon rúzsokat, e ezt nem hiszem, hog újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

derienart

2016. december 28.

Nagyon akciósan vettem, így megérte. DE egyrészt nagyon krémes, muszáj zsepire harapni felkenés után, hogy felszívja, és irtó hamar lekopik, kb. mint egy hidratáló. A színei szépek, de lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Dorika78

2016. december 24.

Nem rossz termék, ennyi pénzért megéri. Ha felviszem, engem nagyon zavar, hogy túl krémes, és evés,ivás után rögtön lekopik. Az egyik Essence rúzsom jobb ennél, de a csomagolása annyira megfogott,hogy képtelen voltam megvenni. Szeretem, viszonylag sokáig fent marad, nem kenődik el, de nme hiszem, hogy újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

rasenrengan95

2016. december 20.

Nem a kedvenc rúzsom az egyszer biztos...túl krémes nekem és ha felviszem a számra utána belül hamar kikopik és kenegethetem állandóan....
Szeretem a Luxeos termékeket de ez nem lett a kedvencem sajnos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Szeretem a Luxeos termékeket de ez nem lett a kedvencem sajnos...

Kakao

2016. december 18.

Nagyon szép színekben kapható! Amik nem nagyon tetszenek nekem, azok a csillámok. Túl nagyok benne. Nagyon krémes, de hamar kenődik! Szerintem 2000Ft-ot nem ér meg de nem rossz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Banszky

2016. december 12.

Tényleg luxus érzést kelt már maga a csomagolása is. A termék nagyon krémes,csak úgy siklik az ajkamon. Szerintem egy rétegben is elég felkenni,persze hogy jobban tartson kettőben érdemes. Nem a kedvencem de rosszat nem tudnék róla mondani. Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.