Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Volturispet

2016. június 4.

Ha jól emlékszem a Berry tint árnyalatot kaptam ajándékba, teljes áron biztosan nem vettem volna meg. Tulajdonképpen pigmentáltságban jobban hasonlít egy szájfényre, nagyon visszafogott, de nem annyira ragacsos. Az SPF miatt plusz pontot érdemel, de sajnos egyáltalán nem eléggé pigmentált. Aki halvány rúzst keres, annak tökéletes lehet, én viszont szeretem az erős színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Bogi1031

2016. május 31.

3 árnyalat van meg belőle, gyönyörű színek és kellemes csillogás, de nem túl tartós, ezért többször kenem újra és gyorsabban fogy, mint bármelyik másik rúzsom, emiatt nem éri meg annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Viruke

2016. május 29.

Első rúzsom.
Jó választás volt!
Én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Első rúzsom.
Jó választás volt!
Én szeretem.

vzorka

2016. május 28.

Nude slip árnyalatban vettem meg és nagyon jól döntöttem, mert gyönyörű szín. Krémes állagú, rajtam abszolút nem tartós, de nem érdekel, ha kell, újrakenem. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

Rony

2016. május 12.

A Nude slip árnyalatból van egy mintám, de fogom szerezni teljes kiszerelésben is.
Túlzás nélkül mondhatom, hogy a tökéletes nude rúzs. (Számomra)
Az állaga nagyon krémes, és abszolút nem szárítja ki az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Túlzás nélkül mondhatom, hogy a tökéletes nude rúzs. (Számomra)
Az állaga nagyon krémes, és abszolút nem szárítja ki az ajkakat.

Mandy93

2016. április 29.

3 árnyalatom van meg belőle (Pink Satin, Nude Slip, valamint a Provocative Pink), egyszerűen imádom. Tartósak, jól pigmentáltak, szép színüek. Az Avonból, ha valamilyen terméket érdemes megvenni, azok a Luxe-os termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

dorkaww

2016. április 7.

Narancsos korallos árnyalat birtokosa vagyok. Nos picit jobbat vártam mert használtam már más Luxe termékeket és azok beváltak. Ez viszont sajnos nem. Iszonyat szárítja az ajkaimat. Nagyjából használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

sarijulcsi

2016. március 15.

Nude Slip árnyalat van meg, az eddigi legjobb nude rúzsom. Hiába próbáltam eddig mindegyik elütött, nem adta azt a hatást amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

telelle

2016. február 8.

Kettőt próbáltam, a Nude Slip-et és a High Style Coralt, előbbi szinte olvad, pedig a színe nagyon tetszik, utóbbinak már jobb állaga van, gondolom az apró csillámok miatt. Egy kicsit sokallom az illatát, nem feltétlen kellemetlen de a rúzsomon nem akarom érezni és elég erős. Ennek fényében inkább passzolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

kgyrk

2016. február 4.

Pink Satin és Stylish Coral árnyalatokban van meg, szeretem is meg nem is... Mindig megfogadom, hogy nem rendelek többet az Avonból, de aztán valahogy mégis elcsábulok. Na de a legfőbb gondom az volt vele, hogy a katalógusban teljesen más színnek volt feltüntetve, mint amit egyébként küldtek ezen a néven. A Pink Satin az újságban egy nagyon szép világos rózsaszín árnyalat volt, élőben pedig a legjobban egy sötét mályvához tudnám hasonlítani, ami egyébként tetszik a számon, de ilyesmi rúzsom már van... Természetesen a Stylish Coral se olyan volt amit szerettem volna, az újságban egy nagyon szép narancsos-világosbarnás szín volt feltüntetve, amit kaptam az pedig sötét bordó arany finishel... ez utóbbi még csak nem is tetszik. :( A rúzs minőségével egyébként megvagyok elégedve, nagyon krémesek, könnyű a felvitelük, a tartósságával sincs gondom, mihez képest tartós persze... Ha iszik/eszik az ember akkor könnyebben lekopik, újra kell kenni és kész! Mielőtt felviszem a rúzst, színtelen ajakápolóval szoktam hidratálni a számat, így nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.