Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

rebeka98

2016. január 3.

A Nude Slip árnyalat van meg belőle, és szeretem, bár egy kissé csalóka a külseje. Egy mély, meleg barnás nude-nak néz ki, de az ajkakon sokkal világosabb, hideg, kissé szürkés színű. Ennek köszönhető, hogy az első próba után elment tőle a kedvem, hónapokig a fiók mélyén hevert, de nemrég elővettem, és újra felpróbáltam, ezúttal nem azt a barna hatást vártam, mint eredetileg, és így nem is okozott csalódást. Nem olyan, amilyenre számít az ember, de attól még nagyon szép, főleg szájfénnyel, lehetőleg erősebb sminkkel a szemeken. Az én ajkaimat egyáltalán nem szárítja, sőt, a felvitelnél egy kissé túlságosan csúszkál is, de ez végül is nem olyan vészes. Erős 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

fdorottya

2015. december 8.

Nagy csalódás számomra. Szépek a színek, szép a csomagolás és kb. ennyi pozitívum. Szörnyen szárítja a számat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Ella

2015. december 7.

Nagyon szép színei vannak. Végre megtaláltam azt a fényes lila árnyalatot, amit már majdnem 10 éve kerestem. Cheri a neve, limitált volt, ha jól tudom. Selymes nagyon, de mintha valami szemcsék lennének benne, mint a Perfect Kiss rúzsokban. Mondjuk ez nem zavarna, ha tartós lenne vagy ha hidratálna. Mert amellett, hogy selymes és fényes, rohadtul nem hidratál. Ráadásul pofátlanul drága is. A szép csomagolást, a színskálát és a felkenéskor tapasztalható intenzivitást emelném ki. Erre adok hármast, de csak mert nagyon jószívű vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

aniita

2015. november 24.

Szép csomagolás, szép színek, nem szárít, de tartóssága nulla. Felkenés után 10 perc és sehol semmi az ajkaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

wdorika

2015. szeptember 29.

Négy árnyalatot vettem, nem lehet azt mondani, hogy nem próbálkoztam :( nem jön be, nem és nem. A színek sem, Designer Red, Peach Veil, ezeket a lányomnak adtam, egy másik, amire nem emlékszem, mert elajándékoztam. A Pink Satin megmaradt, mert annak a színe tetszik, azt néha felkenem, de nem igazán pigmentált, nem marad az ajkaimon, csúszik-mászik, és nagyon hamar lekopik. Az ára (bár akciós volt) vetekszik a nagy márkák áraival. Én csalódott vagyok. Az avonnak vannak jobb rúzsai ennek az árnak a töredékéért. Többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

lichtnori

2015. szeptember 6.

Gyönyörű csomagolás, szép színek, kellemes állag és illat... de a tartóssága!!??? Nulla. Felkentem (Lustering Nude árnyalat), elmentem egy 1,5 órás bevásárlásra a Metroba, mire kijöttem volt-nincs, pedig nem ettem, nem ittam, egyszerűen csak viseltem. Jó ötlet volt az Avontól egy kis luxus érzés becsempészése, de minőségben lenne még mit javítani rajta! A színek tényleg szépek és változatosak, nem szárítja az ajkakat, de hogy óránként kéne igazítani, így nem az igazi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

prettywishing

2015. július 9.

a nude slip-ről lesz szó:) kreol bőrszínemhez nagyon jól eltalált árnyalat, valóban nude, nem barna és nem is srága, csak mintha veleszületetten ilyen formás ajkaim lennének:D vastagon kenhető, nem csillámporos, óvatosan fénylik, tartóssága átlagos, ünnepeljük benne az SPF15-öt, és a csomagolás cukkki kis high-end:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

adrikovi

2015. július 4.

Nagyon jó kis ajakrúzs. A csomagolása is nagyon gyönyörű. A tartóssága lehetne kicsit hosszabb távú is, egy étkezést nem bír ki ill. egy-két pohár üdítő megy vele. Hidratált ajkakat varázsolhatunk vele és teltebbnek is érezhető. Én mindig teszek fel alá valamilyen hidratáló ajakrúzst. Sajnos a 15-ös faktorszám nem jelent túl nagy védelmet. Nekem a nude árnyalata van meg belőle és hétköznapokra nagyszerű választás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

vargalipton

2015. július 1.

Imádom! 2 színem van: Silky Apricot és Couture Copper. Mindkét szín gyönyörű, csomagolása kicsit valóban "luxus" élményt nyújt :) Krémes állaga érzetre mintha kicsit hidratálna is. Mivel vannak ebben a két színben kis csillámok, szépen csillog tőlük az ajkam. Egy picit sajnálom, hogy nem tartósabb, de mivel újra lehet kenni, ezért nálam megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

tellokin

2015. június 5.

A High Style Coral van meg, szinte minden nap használom, mert ez a szín jól működik nekem hétköznapi rúzsnak. Nem szárít, sőt, inkább mintha ápolna. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert elég gyakran iszom nap közben palackból. Ár érték arányban jó kis rúzs ez és a csomagolási is tetszik, már rendeltem belőle utánpótlást... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.