Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Csermely

2015. május 23.

Szeretem ezt a rúzst mert ápolja az ajkaimat és a színei sem hivalkodóak ami nálam pozitívum mivel nálam nem működnek az extrém színek a számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

fashionistakitti

2015. május 16.

Szép a színe, könnyen fel lehet vinni, de egy rúzs az én elképzeléseim szerint tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Viki77

2015. március 25.

Szép színei vannak, nekem a High-style Coral van meg, nagyon szeretem, aránylag tartós és fényvédős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

faatama

2015. február 5.

Az árnyalatai nem túl hozzám illőek, ennek ellenére kipróbáltam néhányat. A fedése jó, az állaga is nagyon finom, az ajkam tényleg puha, selymes lesz tőle. Viszont a tartóssággal nem voltam teljesen megelégedve, nekem a Rimmel rúzsom jobban "megtapadt", bár ez gondolom az hiperpuha kivitelezés átka... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

ballabea93

2015. február 5.

Én már kettőt rendeltem belőle,de szerintem fogok még egy párat. Sok márkájú rúzst próbáltam már, de nekem ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

tünciQe

2014. november 27.

Nekem a lustering nude árnyalat van meg. Nagyon szeretem. Az állaga is nagyon jó, krémes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

galagonyanya

2014. november 26.

A Nude slip árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. Nagyon megszerettem, a színe pontosan olyan, mint a szám természetes színe, mégis látszik, hogy rúzs van rajta. Könnyű felvinni, kellemes viselni, bár az ebédet sajnos nem élte túl... Ennyi pénzért (akciósan:)) viszont teljesen kielégíti az igényeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

roro

2014. március 9.

A high-style coral árnyalat van meg belőle, egyszerűen gyönyörű! Nem egy élénk korall szín, rajtam inkább pirosasnak tűnik. Nagyon jó a textúrája - ajakápoló nélkül is kellemes viselni és ez nálan nagy szó. A tartóssága is szuper, csak kár, hogy a többi árnyalat nem igazán tetszik, különben még biztos vennék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

reka196911

2014. március 7.

Megrendeltem az új árnyalatok közül a bare elegance-t és nem csalódtam. Ugyan olyan finom krémes mint a nude slip, csak világosabb. Bár nagyon nagyon apró csillámok talán vannak benne,de alig látni. A lényeg, hogy nagyon jó használni, finom illata van és nagyon jól hidratál, sokáig is bírja az ajkakon. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

babyface

2014. február 23.

valami extravagáns, nagyon rózsaszín rúzsra vágytam... amikor is kezembe került egy avon katalógus... :D már régóta szerettem volna kipróbálni így kiválasztottam a provocative pink árnyalatot, ami egyszerűen csodás! hihetetlenül jó érzés viselni, tényleg igazi luxus. :) lágyan siklik az ajkakon és nagyon tartós, egyszer újra kentem, de csak azért, hogy újra érezhessem ezt a fantasztikus érzést. :) a színe pedig csodaszép! érdemes beszerezni belőle pár árnyalatot mikor épp akciós! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.