Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

A selyemkivonattal dúsított formula luxus összetétele mennyeien puha, hidratált extázist ad ajkaidnak. A krémes színnel együtt teljesen új rúzsozási élményt kínál. Természetes úton nyert ajakdúsító komplexet tartalmaz, mely segít teltebbé és érzékibbé varázsolni ajkaidat. Selymes érzést és ragyogást kölcsönöz. Színhű marad. Precízen használható. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban megvásárolható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1400 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

harmonia93

2014. január 28.

A lustering nude van meg, szép fényes, tavaly télen sokat használtam. Hidratáló rúzsnak mondanám, kellemes érzés viselni. A designer red is megvan, azt nem használtam még annyit hogy véleményezhessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Black Fairy

2014. január 21.

Nekem egyáltalán nem vált be...mindhárom piros meg van, és amellett, hogy a színeik se túl szépek élőben, az állaguk se jött be egyáltalán...Sőt a fedésük is elég sok kívánnivalót hagy maga mögött...és ehhez képest még drága is...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

v.szilvia789

2014. január 3.

Polished rose árnyalatban van meg, valóban nagyon krémes, az én számról is könnyen mászkál, folyik. A fölösleget zsepivel fölitatva valamivel jobb a hatás. Számomra a színválasztás kicsit nehéz volt, mert a katalógusban lévő színek és az interneten elérhető swatch-ok nagyon különböztek. Szeretem, hogy nincs erős illata a rúzsnak, a tok is dekoratív, viszont a luxustól messze van az összhatás. Ha az avon többi, nem luxusnak hirdetett rúzsát kiteszem mellé, nem látok túl nagy különbséget, ja de:az árukat. Még jó, hogy akciós áron vettem. Többet viszont nem hiszem, hogy beszerzek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Pindusz

2013. december 15.

Két mintát próbáltam ki belőle, egy narancsos - pirosas színt, és egy erőteljesebb rózsaszínt.
Én sem vagyok elájulva tőlük, szép a színük nagyon, az biztos, de valóban nagyon krémes és olajos állagú, emiatt könnyen elmászhat az ember szájáról. A tartóssága közepes, szerintem a többi avonos rúzs is kb. ilyen tartóssággal rendelkezik. (Pedig, elvileg a LUXE termékcsalád magasabb minőségű termékekkel rendelkezik.)
Teljes méretben tuti nem rendelem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Teljes méretben tuti nem rendelem meg.

AliciaS

2013. december 11.

Nagyon tetszik!Egyszerűen tökéletes, fontosabb helyekre pont jó, imádom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 11.

Nagyon tetszik!Egyszerűen tökéletes, fontosabb helyekre pont jó, imádom!:)

Natalka

2013. december 4.

Sajnos nem vagyok elalélva tőle... ünneprontó leszek: meg sem közelíti a kedvenc Rimmel rúzsaimat (de hát kinek mi). Értem, és érzem, h valóban hidratál, de emiatt nekem rettenetesen csúszkál :/ túl olajos, krémes az állaga, én a szilárdabbakat (és ezáltal pigmentáltabbakat) kedvelem. Azért rendeltem meg a Nude Slip árnyalatot, mert vágytam egy jól fedő, barnás, de világos (!), csillám-, és gyöngyházmentes rúzsra. A szín nem volt meglepetés, mert mindig ellenőrzöm a neten a kiválasztott árnyalatot, h mégis hogy néz ki valójában (a katalógusfotók csalók :)), és teljesen elégedett is vagyok azzal, ahogy kinéz rajtam. Csak hát a tartóssága... minél krémesebb, csúszósabb egy rúzs, annál gyorsabban kopik rólam :/ és valami eszementen túl van illatosítva! Mintha parfümöt kenegetnék a számon (viszont legalább gyorsan elillan).
A csomagolása álomszép, egyértelműen ez a legszebb rúzsom :) Azért elkenegetem, de a tökéletestől, számomra, messze van a belbecs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Linda0222

2013. december 4.

Nem találok szavakat rá... vagyis de egyszerűen tökéletes, a Pink Lust árnylatot használom. Számomra ez a No. 1. :) Megéri kiadni érte egy kicsit többet, mint más olcsóbb rúzsért, mert sokáig elég és gyönyörű! Könnyen kenhető, kicsit csillámos, de nekem így tetszik. :) Csak ajánlani tudom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Noncsikaaa

2013. november 30.

Bátran mondhatom, egész életemben ezt a rúzst kerestem! Maga az állaga is tökéletes, gyönyörűen kenhető, remekül hidratál, tartós, az árnyalatait pedig pont nekem találták ki! Sok-sok éve most találtam meg azt a natúr árnyalatot, ami épp csak annyira tér el az ajkaim színétől, hogy az még nem feltűnő. A Nude Slip az én színem! Nem is tudok mást hozzáfűzni, csodás! Megéri kiadni érte kicsivel többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

csatarianita92

2013. november 30.

Egy szó....Imádom! Én is akciósan jutottam hozzá és immár birtokosa vagyok a Provocative Pink árnyalatnak!
Meseszép színe van, nem annyira élénk, bátran viselhető hétköznapokon is!
Állagra is jó, szépen kenhető, nem szárít és nagyon kényelmes viselet! :)
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Meseszép színe van, nem annyira élénk, bátran viselhető hétköznapokon is!
Állagra is jó, szépen kenhető, nem szárít és nagyon kényelmes viselet! :)
Ajánlom mindenkinek!

Mozart

2013. november 22.

Már alig vártam, hogy a kezem közé kerüljön a Designer Red, vagyis inkább a számra. De lényeg a lényeg, hogy nem az a piros piros amire én vágyakoztam. Néha biztosan használni fogom, de sajnos nem ő lesz a nagy Ő. Egyébként tartós és nem szárít, szóval rosszat nem mondhatok róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.