Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

Judiit

2012. december 9.

Porcelán árnyalatban vettem meg, de valahogy nem vagyok tőle elájulva. Fedése gyenge közepes, valahogy rajtam a szín sem az igazi. Viselete egész jó, de azért érzem, hogy ott van.
Szerintem inkább túladok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 9.

Szerintem inkább túladok rajta.

Eni27

2012. december 9.

Mintám van belőle. Nem rossz alapozó, de a frenetikus hatás nálam elmaradt, jól fed, de picit maszk hatása van az én bőrömön, egynek elmegy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

timci20

2012. december 5.

Rosa.love, köszi a válaszod. Igazából az a baj, hogy vennék én drágább alapozót de nincs rá keretem. 2000 Ft körüli ár fér bele csak.

Erről lenne szó
85. oldal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Erről lenne szó
85. oldal

TijuMK

2012. december 2.

Kaptam egy termékmintát Natural Glamour színben. Azt kell hogy mondjam ez a szín nagyon el lett találva, tökéletesen illeszkedik a saját bőrszínemhez, senki nem mondta meg hogy alapozó van rajtam. Amikor kibontottam jellegzetes illat fogadott, nem szeretem túlságosan a parfümmel telenyomott cuccokat inkább az illatmentes változatot preferálom. Az állaga az én L'Oreal alapozóimhoz képest sokkal sűrűbb és nehezebb eldolgozni, de a végeredmény teljesen jó. A fedése nem a legtökéletesebb olyan közepesnek mondanám. Aláírom hogy tud alatta lélegezni a bőr, egyáltalán nem érezni a viseletét. Nekem nagyon érzékeny a bőröm mindentől kipattogok, de ettől szerencsére nem, így még egy jó pont. Egy hátulütőt találtam, szeretek könyökölni és sajnos a tenyeremen visszaköszönt a szín, így a tartósság a gyengéje. De azt kell hogy mondjam ennyi pénzért megéri az árát. Púder kell rá fixálás miatt és akkor ez is kiküszöbölve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

vicoka08

2012. november 27.

Nagyon könnyű alapozó, mintha nem is lenne rajtam. Természetesek a színei, egyáltalán nem kelt maszkos hatást, bár a színskála tényleg lehetne nagyobb belőle. Tényleg kell rá púder fixálni, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

timea.ragoncsa

2012. november 26.

nekem nagyon nem jött be. beige linen árnyalatban van meg. olyan érzés, mintha valami zsíros hidratálót kentem volna fejemre. nekem nem fed semmit! pedig annyira vártam, hogy megérkezzen. véleményem szerint olcsóbban is vannak ennél jobb alapozók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Christe

2012. november 26.

Ez az első alapozóm amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Az állaga kellemesen folyós, alapozó ecsettel tökéletesen fel lehet vinni. Könnyű eldolgozni. Nem kelt maszkos, természetellenes hatást, és nagyon jó a fedése. Szerintem is mindenképp kell fixálni púderrel, főleg akinek vegyes, zsírosodásra hajlamos bőre van. Valóban külön öröm, hogy pumpás, de vigyázni kell vele. 2 pumpálásnyi bőven elég belőle. Ami nálam kifogásolható, az a színskála... Múlthéten megjött nude bodice színben. Kicsit vacilláltam, hogy túl sötét lesz a katalógusba látott kép alapján. de nem, sőt.. még kicsit világosabb is a bőrszínemhez képest. Így kicseréltettem medium bisque-ra, ami végre megegyezik a bőrtónusommal. Végső soron mégis megadom az 5*-ot, mert mint mondtam ez az eddigi legjobb alapozóm, és nem hiszem h könnyen meg fogok válni tőle. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 26.

gyorsi

2012. november 5.

Végre felkerült ide :). Nekem ma jött meg, Natural Glamour színben. Így még akkora tapasztalatom nincs, de elsőre NAGYON TETSZIK! Nagyon könnyen, jól eldolgozható, könnyű folyós állagú. Szép az üvege is, és pumpás (külön öröm). Úgy tűnik találtam végre egy passzoló színt! Elég sok MF és egyéb alapozóm van, de sose passzol igazán. Ez most végre talán jó lesz. Tartósságról se tudok még annyira nyilatkozni, csak fél napot volt fent. Remélem pattik nem jönnek tőle. Egyelőre pozitív!
Update: már egy hete használom, és egyre jobban szeretem. Tartós (púderral), továbbra is nagyon jól fed, semmi irritációt, pattanást nem okozott, színét továbbra is imádom. Ami kifogásolható, hogy egy pumpálással - legalábbis nekem - mindig 1 nagyobb adag kijön, nem lehet kis nyomással kevesebbet nyomni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

shara88

2012. október 30.

Teljsen egyezem, az Avon eddigi legjobb alapozója. Egyetlen hibája, hogy csak 5 árnyalatban árusítják... Elég egy nagyon kevés mennyiség hogy nagy felületet fedjen be és tényleg nem látszódik, könnyen eldolgozható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

agi.greendaygirl

2012. október 30.

ő az abszolút kedvenc a családból :) a Nude bodice árnyalatot használtam, 2 pumpálásnyi kellett az arcomra, tökéletesen fed, nagyon könnyen eldolgozható, csak úgy simul az arcon, és egyáltalán nem látszik utána, hogy le vagyok alapozva, csak a tökéletesnek tűnő bőr marad. Nagyon finom puha érzést kölcsönöz a bőrnek. Szerelem első használatra. *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.