Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: d.nikcsi, az összetevőket feltöltötte: Andrejja, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hab állagú alapozó

• úgy simul bőrödre, mint a selyem és puha érzetet biztosít számára
  • hab állagú formula bőrmegújító elixírrel és selyemmel, melyek természetes matt hatást adnak a bőrnek
  • regeneráló összetevőivel segít egyenletes fedést és bársonyos érzetet nyújtani

hjh666

(!)
2016. július 28.

Kedvencem, jól el lehet dolgozni. Mint alapozó elégedett vagyok vele, de mint mattító tehetné jobban a dolgát. Mivel nem találtam ennél jobb alapozót eddig, ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

anievi

2015. november 7.

Állaga és illata jó. Egyáltalán nem fed, t-vonalban nem mattított :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Állaga és illata jó. Egyáltalán nem fed, t-vonalban nem mattított :/

tgota

2015. szeptember 25.

Nagyon zsíros és problémás a bőröm (inkább sok pici mitesszer van rajta és a régi aknék nyomai). Ez az alapozó az abszolút kedvenc! Szépen lemattít, szerintem a fedése is nagyon jó, bár kenek még a foltokra korrektort is és a végén mattító púdert is használok. Mindennapi használatra tökéletes, egész nap fed, nem folyik le, nem fényesedik ki. Nekem nagyon bevállt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Mapetite

2015. szeptember 18.

Mit is mondjak...olvasom itt a pozitív véleményeket,és csodálkozom hogy szàmomra hogyan lehet ennyire botrànyosan rossz ez a termék. Nincsenek pattanásaim,1-2 szàraz részen kívül bőrhibàk sem nagyon vannak,viszont ez az alapozó szó szerint elcsúfít. A fedése egy hatalmas nullával egyellő,az összes szőrpihét kiemeli,és nagyon nehezen eldolgozható kézzel,és bàrmilyen smink eszközzel.Nem fér a fejembe hogy hogyan dobhatnak ilyet piacra. Egyetlen pontot kap tőlem-a giccses,de azért minőségi csomagolása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

pmarcsi

2015. június 27.

Imádom! Valóban érdekes kis termék. Először én is azt láttam, hogy semmi fedése sincs. Mindenesetre felkentem egy reggel, sminkeltem és mentem dolgozni. Aztán nem győztem csodálkozni, hogy 4-5-6 óra után is milyen szép az arcbőröm. Nem magas a fedése, de valahogy mégis olyan szép lesz a bőröm. Nem kopik, nem is fényesdik ki. Most abszolút kedvenc lett nálam. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Nem is tudom hol kezdjem. Nagyon jó az illata. Széles a színválaszték, könnyű megfelelőt találni. Könnyű a formulája, mintha semmi nem lenne rajtunk, nem igazán fed, inkább egységessé teszi a bőrt. Nagyon szép lenne, ha nem kombinált bőröm lenne és nem lennének száraz területek a bőrömön, amit viszont iszonyatosan kiemel és csak radírozás után tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Vichy

2015. április 11.

Naponta használom, én a púderezést is elhagytam, vegyes bőrömet pont eléggé lemattítja. Valóban kiemeli a száraz részeket, ezért alapozásnál nekem pl erre külön figyelnem kell, de egyébként tökéletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

alexaaadavid

2015. április 6.

A legkedvencebb kedvenc, ha lehet ilyet mondani!:D Amikor megrendeltem még nem szerettem annyira, úgy láttam mintha 0 lenne a fedése, nem tudom miért... Félreraktam és pár héttel később alapozó hiányban szenvedve kénytelen voltam ezt alkalmazni (minimális púderrel, mert azért biztos ami biztos).Csodák csodájára a suliban mindenki dícsérte milyen szép az arcom, nem is fénylett meg semmi, pedig az előző alapozóm is mattítós volt, de azért kellett rá a kőpúder. Na, akkor szerettem bele ebbe a kis csodaszerbe. Ráadásul a tégelyét is imádom, habár szerintem az összes Luxe terméknek imádnivaló csomagolása van! Mindenképp 5ös, amíg nem találok hozzá hasonlót!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 6.

Andrejja

2015. március 18.

Eddig is minden Luxe termékkel meg voltam elégedve (ár-érték arányhoz képest főleg), de ez nagy kedvencem lett:) A folyékony alapozójuknál jobban fed, közepes és erős közé helyezném, de nem kelt maszk hatást. Az orrom mellett egy kicsit nekem is száraz a bőröm, de hidratálókrém használata után tökéletes. A túl száraz bőrűeknek viszont nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Hanna12

2015. március 6.

Szerintem nagyon jó termék,nekem nagyon bevált, eltünteti a bőrhibákat stb..!! csodatermék! mondjuk a luxe-tól mást nem is várhattunk volna:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Hidratálók: Polyglycerin-3 , Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.