Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fekete kaviárt tartalmazó gyöngyházfényű formulája simábbá teszi a ráncokat, valamint felfrissíti és regenerálja a bőrt.

• segít fiatalosabbnak mutatni a bőrödet, és remekül működik a Planet Spa többi kaviáros termékével együtt
  • nyugtatja és segíti fiatalosabbnak mutatni a bőrt

Franciacsaj

2018. március 14.

Mindig tartok mindenféle kencétől, amit az arcomra kell tenni, ugyanis nagyon könnyen kipirosodik, ha valami nem tetszik neki. Szerencsére ezzel az arcmaszkkal nem volt semmi probléma és a bőröm selymesebbé vált, de különösebben más hatást nem vettem észre. Gyorsan szárad, így könnyű a használata. Ajándékba kaptam, nagyon szeretem, de lehet költeni már nem költenék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Noi99

2018. február 14.

Annak ellenére,hogy nem nagyon csinált semmit az arcommal,szerettem.
Puha,selymes tapintású lett tőle az arcom,hamar megszarad,az illata finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Annak ellenére,hogy nem nagyon csinált semmit az arcommal,szerettem.
Puha,selymes tapintású lett tőle az arcom,hamar megszarad,az illata finom.

Orsikaa

2018. február 3.

Szeretem felkenni, gyorsan megszárad, nekem jó érzés lehúzni, de ezen kívül semmi hatást nem éreztem. Egynek elmegy, elhasználom, de ha elfogy, inkább választanék valami olyat, ami csinál is valamit a bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

lupelupe

2017. december 30.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, a leírás alapján jónak tűnt. Sajnos az égvilágon semmi, de semmi hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Kriszti92

2017. november 6.

Semmit se csinál...egy enyhén csillogós réteget kensz az arcodra amit utána letudsz húzni...nagyon nem újravevős :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

LakatosEstonkucser

2017. október 15.

Szerintem jó kis termék, a pattanásaimat leszárította, több nem is kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Szerintem jó kis termék, a pattanásaimat leszárította, több nem is kell.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Csak érett börre. Tökéletesen simit. Akár ünnepek elötti kezelésre. Szemet kerüljük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nemlin

2017. augusztus 12.

Néhányszor használtam csak, mert konkrétan semmilyen hatását nem tapasztaltam. Könnyen lehúzható, nem irritál, de nem is használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Zsanci94

2017. augusztus 2.

Puhává teszi a bőröm, szeretem, viszont nagyon érződik benne az alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Puhává teszi a bőröm, szeretem, viszont nagyon érződik benne az alkohol.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Relax délután - estéken szoktam fel tenni. Vékonyan kenem fel ,és könnyen lehúzható! Puha lesz utánna a bőrőm, de ennyi, semmi extra hatást nem vettem észre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: BHT

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.