Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fekete kaviárt tartalmazó gyöngyházfényű formulája simábbá teszi a ráncokat, valamint felfrissíti és regenerálja a bőrt.

• segít fiatalosabbnak mutatni a bőrödet, és remekül működik a Planet Spa többi kaviáros termékével együtt
  • nyugtatja és segíti fiatalosabbnak mutatni a bőrt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viviennoo

2017. május 27.

Itthon, kis szépítkezős délutánokon jó érzés feldobni, pihenni benne, de igazából nem érzem, hogy bármi is változna utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Szucsnori

2017. április 8.

Én szeretem! Kb. 20 percet kell várni, hogy teljesen megszáradjon. Miután lehúztam tisztának és puhának érzem a bőrömet. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Agnes004

2017. április 2.

Az apróbb, kezdetleges ráncaimon semmilyen változást nem vettem észre, de a bőröm puhább lett tőle :) Szépen megszárad és könnyen le lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

AngelHeart80s

2017. február 13.

Jól el kell kenni, mert ha nem, lehúzás után marad egy csúnya ragadós rész. 20 perc kell tényleg, hogy lehúzhatóvá váljon. És sose tudom az egészet leszedni, valahol mindig marad az arcomon. Annyira nem jön be. Bár valamennyire tényleg puhít, de biztos van ennél jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

szabszis

2017. február 7.

Én szeretem!Lehúzás után puhának és felszabadultnak érzem a bőröm!könnyűnek,légiesnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

brethalia

2017. január 29.

Teszi rendben a dolgát. Puhít, tisztít, könnyen szárad és könnyen lehúzható. Egyelőre csak azért nem veszem újra, mert még van egy tubus fehér teás (plusz lehet, hogy utána majd másfélét próbálok ki, szerencsére elég sok hasonló terméke van az AVON-nak). :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Tinkerbelle

2017. január 28.

Kozepesen sokat szoktam elkenni az arcomon, gyorsan megszarad es nem faj a lehuzasa. A vegeredmeny puha es matt bor. A 3 flakonnal tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Mariliisa

2017. január 27.

Az az igazság, hogy világ életemben úgy éreztem, hogy a lehúzható maszkok semmit sem csinálnak a bőrömmel, mégis gyakran használom őket, pusztán azért, mert jó érzés. Ezzel a termékkel szemben sem támasztottam különösebb elvárásokat, és nem is lepett meg, de nem is volt csalódás. Nekem nagyon tetszik az illata, illetve az a kis luxus-érzés, ami az aranyló színétől eltölt, és a lehúzás utáni üde, friss érzetet is. A lehúzással különösebb problémám nincs, viszonylag vastagon használom, így is hamar szárad, szépen egyben lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

karaibrahimgil

2017. január 16.

Kombinált bőrtípusom van, melyet a maszk felvitele előtt alaposan letisztítottam. Magáról a krémről nem a kaviár, sokkal inkább az arany jutott eszembe, és kicsit férfiasnak tartottam az illatát. Közepesen sok mennyiséget vittem fel az arcomra, és mivel úgy éreztem, hogy elég hamar megszáradt, 7 perc után leszedtem. Egyszerű volt az eltávolítása, nagyon puhává tette az arcomat, és szépen mattított. Nagyon elégedett vagyok vele, de száraz bőr esetén lehet, hogy más lenne a véleményem. 5 csillagot azért nem adok neki, mert egy apró pattanást fedeztem fel az államon rögtön a használat után, de egyáltalán nem biztos, hogy ez okozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Adrika

2017. január 10.

Azért rendeltem meg ezt az arcmaszkot, mert a legutóbbi katalógusban hihetetlenül olcsó volt, és úgy voltam vele még ha nem is jó, legalább kipróbáltam. Ennyi pénzért úgysem kár érte. Mielőtt megérkezett, olvasgattam az itteni vélemyényeket és bevallom, kicsit félve próbáltam ki. De kellemesen csalódtam benne. Nekem teljesen egészben lejött a maszk, nem is húzta a bőröm, de hát ez attól is függ, hogy ki mennyire érzékeny az ilyesmire. Számomra a hatása is szuper. Tényleg kisimítja a bőrt és nagyon jó puha lesz utána. Nem húzódik, ami még nagyon fontos, mivel száraz a bőröm. Egyszóval nekem bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: BHT

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.