Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

brigty

2016. április 18.

Nekem nagyon pepecselős a használata. Az ecsetfej is lehetne puhább a krémmel együtt. Sajnos nem jött be. Marad a ceruza.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

snezi

2016. március 24.

A fixálója nekem sajnos hamar elfogyott :( Ami elég nagy baj, mivel addig volt használható számomra a termék.:/ Csak amiatt 3 pont, mert addig tényleg nagyon jó használatot tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 24.

Szlilla19

2016. március 14.

Nekem maga a púder nagyon kemény így nem tudtam használni, a fixáló meg túl krémes és lefolyik a szemöldökömről

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

ehilda

2016. január 13.

Nekem a szemöldömről mindíg gyorsan lekopik a tartós festék, ezért vettem meg ezt, pont akciós is volt. Könnyű használni, nap végéig kitart. Meg vagyok vele elégedve. Sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Kamillavirag

2016. január 2.

én szeretem. Inkább ceruzát használok de amikor mégis porhoz van kedvem akkor ezt használom mert pont jó a színe és tartós is. bár a wax részét én sem annyira tudom kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Angie22<3

2015. november 26.

Akciósan vettem, a wax részét nem nagyon használom mert nekem olyan maszatos vele dolgozni, viszont a színét nagyon szeretem. Abszolút természetes hatást nyújt, nagyon szép barna, abszolút illik a bőrömhöz és a hajamhoz is. Az ecsetet én sem szeretem annyira, szerintem nem teljesen megfelelő a formája! Nekem is porlik kicsit a barna festék része, még az arcom is olyan szokott lenni, de egy nagyobb ecsettel eltávolítom és nem látszik. A tartóssága nekem meglepően hosszú, pedig zsíros a bőröm és naponta többször is zsírmentesítem a T vonalamat, de a szemöldököm nem kenődik el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Evyyy

2015. november 11.

Az ecsete borzasztó, a púder része elég nehezen felvihető, de összességében szép eredménye lesz, csak sok időbe telik felvinni alaposan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Zizikapitany

2015. október 20.

Nem vagyok oda az Avonos smink cuccokért, de ez tényleg jó. Ajándékba kaptam, nem is fűztem hozzá sok reményt, de amikor kipróbáltam, beleszerettem. Csodás szemöldököt tudok vele készíteni. Jó a színe a hajamhoz, tartósan fennmarad, nem irritálja a bőrömet, mint a legtöbb Avonos dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

rafi

2015. október 12.

A wax része szépen tarja/rendezi a szemöldököm, teljesen jó. A por nekem nagyon porzik, hamar elmászik, nem illik a szemöldökömhöz (pedig sötét, és a hajam is), az ecset pedig egyenesen katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

boszia

2015. október 11.

Nekem is kettős érzésem van ezzelna termékkel, alapvetően a wax része jó koncepció, szépen ekrendezi, kisimítja a szemöldököt, a barna festék része, szép színű, nekem viszont nem tartós, az ecsete használhatatlan, elhasználom, de nem fogom újra venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.