Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Percoon

2014. január 14.

A szín nekem pont megfelelő, eddig még csak párszor használtam, de úgy tűnik, hogy be fog válni, egyedül a tartósságal kapcsolatban nem győzött meg, mert pár óra után mintha sokat halványodott volna, és picit kenődött is, viszont egész napra még nem tudtam eddig kipróbálni, szóval biztosat még nem tudok. Egyelőre legyen 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

Bibi

2013. december 4.

Nagyon profi kis cucc! Nagyon pigmentalt, tokeletes szemoldokot lehet vele formazni! A viaszra nincs szuksegem, de kivancsisagbol kiprobaltam. Tartossa teszi a szinezest, nem kopik,nem kenodik el.

Valaki probalta mar? Tartos? Most rendeltem meg, remelem hasznalhato:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Valaki probalta mar? Tartos? Most rendeltem meg, remelem hasznalhato:).

shara88

2013. november 14.

Ez az egyik legjobb szemöldökformázó, amit próbáltam. A hozzá tartozó kis ecset semmire sem való ugyan, de melyik terméknél jó? A wax és a festék teszik a dolgukat, úgy alakítom, halványítom, sötétítem, telítem a szemöldököm, ahogy én akarom. Nekem nagyon tetszik. Sokkal jobb a ceruzától

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

reka196911

2013. november 13.

Pár használat után, el tudom mondani, hogy nagyon jó használni. A wax végre ott tartja a szemöldök szálakat ahol szeretném és a színe is nagyon jó. Szerintem sok bőr és hajszínhez megfelel. Persze ha keveset használunk belőle akkor elég világos. Minél többször megyek át vele annál sötétebb és sűrűbbnek tűnik a szemöldököm. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.