Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dotty96

2019. október 3.

Az ecsetet nem is próbáltam használni, ezek szerintem csak viccből vannak benne, na de ettől eltekintve nagyon szeretem ezt a szemöldökformázó készletet. Általában csak a púdert használom magában, mert így is egész nap minden a helyén marad, de ha plusz biztosítékot szeretnék, akkor kicsit a waxba is belenyúlok. Szép a színe, nekem a sötétbarna van meg belőle, könnyű vele dolgozni, és nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Melszi

2019. szeptember 27.

Az ecset használhatatlan, nagyon mű és nagyon vastag, nem lehet vele precízen dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

HDorina

2019. szeptember 7.

Nekem még a régi volt meg, ami nem Mark-os. Kaptam ezt a terméket. Először a barna púdert vittem fel, majd a fixálót, de volt hogy csak magában használtam a púdert. Tartós, nem kenődött el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bree07

2019. augusztus 8.

A kis ecset és a wax valóban hasztalanok benne, de a kis tükör, és maga a szín nekem nagyon bejön. Soft Brown árnyalat, tökéletesen passzol a szemöldököm eredeti színével. Nem vöröses, kellően sötét. Nekem elég dús a szemöldököm, és csak annyi kellett, hogy valamivel kitöltsem a hézagokat. Arra teljesen jól működik, de szerintem ezzel megrajzolni nem lehetne nulláról. Se a waxxal, se anélkül. Nem annyira pigmentált a festék, hogy erre alkalmas legyen. Akinek csak arra kell, mint nekem, annak működhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

mlexa

2019. június 19.

Az ecset, amit adnak hozzá teljesen használhatatlan. A wax szintén! A szín nem lenne rossz, de egyáltalán nem pigmentált, ha valamit még is sikerült magamra rakni, utána az is elmászkált. Ettől sokkal, de sokkal jobb termékek is vannak. Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

FurcsaKavics

2019. június 3.

Kicsit óckodtam ettől a szemöldökformázó "készlettől", mert eddig sosem próbáltam még ilyen púderes kivitelt, de valamiért mégis megrendeltem. Sokáig nem használtam, mert beleestem abba a csapdába, hogy a hozzá járó ecsetnek nem nevezhető eszközzel próbáltam szemöldököt varázsolni. FAILED! A vax része sem épp valami bizalomgerjesztő. Viszont maga a púder egy normális szemöldökecsettel működik. Szép, természetes hatást lehet vele elérni. Nyilván, aki az erősebb, majdnem tetovált style szemöldököt szereti, az ne rendelje meg, nem arra való. Hétköznapokra remek, sokáig elég lesz, és magában is egész tartós, nem kenődik, nem potyog meg maszatolódik. Viszont, ha egy kicsit hangsúlyosabb kivitelre vágyok, akkor egyszerűen áthúzom egy szemöldökspirállal és tádá, úgyis működik, és még jól is néz ki, legalább is szerintem. :) Nem mondom, hogy újra venném, ha elfogy, de nem rossz termék. A doboza miatt plusz pont, mert nagyon masszív, nekem meg sokszor nagyon jó a kiejtésem, de ez bírja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Angyalka94

2019. május 22.

Én nagyon szeretem, nekem bevált. A waxot nem használom és nem a benne rejlő ecsettel kenem fel a festéket. Az ecset valóban nem jó hozzá. Maga a termék szerintem jó és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

pingu

2019. május 20.

Évek óta ezzel csinálom meg a szemöldököm. Mivel a hajam szőke és a bőröm is világos nem egyszerű normális színű szemöldökterméket találni, ami nem is szőke és nem is zöldesbarna. Szerintem nagyon jó kis termék. Először a wax-al együtt használtam, de mostmár csak a por részét szoktam a természetesség jegyében. :) Sajnos nem vízálló, pedig az még sokat dobna rajta, de így is teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

ReiHUN

2019. május 17.

Sajnos nem túl praktikus termék, nem nagyon tetszik. :( Biztos nem venném újra, még ezt sem tudom elhasználni. Nehéz a használata és az ecset kialakítása sem praktikus. Nem tartós, és nem látom nagyon az eredményt alapvetően sem. Világosabb szín van meg, de nem valami jó. :( Szomorú sztori.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

ZoeEvans

2019. május 13.

Ez egy borzalmas termék. A wax használhatatlan, semmivel nem tudom jól felvinni. A por meg alig pigmentált, az ecsetet vagy 2x bele kell mártani az ecsetbe egy épkézláb vonalért. Borzasztó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.