Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

palmiii

2019. május 4.

Összeségében elégedett vagyok vele. Könnyen használható, tartós, nem túl erős szín. Az ecset ami hozzá van nem sok mindenre jó. Viszont még így sem venném meg újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

jazsa

2019. március 24.

Kitöltésre alkalmas,formázásra nem igazán. Világosabb árnyalat van meg, ami pont jól passzol :) Az ecsete nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Soleils05

2019. március 21.

Sajnos nekem nem jött be. Ez a wax+púder kombináció nem működik nekem. Elcsúszkál a nap folyamán és nem komfortos a felvitele sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Missmochaccino

2019. március 10.

Nagy kíváncsisággal fogadtam ezt a sminket.Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.Az ecset használathoz jó sok türelemre van szükség,és nekem n em is sikerült olyan idillien bájos szemöldököt varázsolnom mint a katalógus béli hölgynek van,bár tudom,hogy egy képre nem lehet alapozni.Elhasználgatom,de kötvehiszem,hogy ismételten megvásárolnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Banszky

2018. december 20.

Még régebben használtam amikor nem tudtam a szemöldökömet formázni. Most sem vagyok még benne profi de annó teljesen tudatlanul használtam. Ennek ellenére most sem mondanám valami jó terméknek. A wax jó ötlet,megragad a púder benne. Viszont a fekete hajamhoz nem illett a sötétbarna szín,illetve kizárólag kitöltésre alkalmas,új formát nem lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

bogihu

2018. október 25.

A waxot feleslegesnek tartom, anélkül is tartós a barna szín, viszont a benne lévő ecsettel nem a legjobb eldolgozni. Legközelebb mást szeretnék kipróbálni, viszont ez is elment egynek, és sokáig kitartott, tavasszal vettem, de még mindig van belőle egy kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Külön szemöldökformázó ecsetet használok hozzá, a szemöldököm nem igényen túl sok formázást úgyhogy arra ez tökéletes viszont aki többet használná annál minthogy a végét egy kicsit megerősítse annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Kence123

2018. augusztus 25.

A sötétebb verzió van meg.A benne lévő ecsetet és a waxot nem nagyon használom viszont a benne lévő kis tükör nagyon hasznos : )
U.i.: a por nem túl pigmentált szemhélypúderként használom el a mélyítővonalba.Szerintem ennyi pénzért lehet jobb szemöldökformázókészletet kapni a drogériákban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

b3ttuvagyok

2018. július 26.

az ecset nagyon rossz, nem szemöldökformázásva való, a waxhoz oké mert az nem látszik hova van felvéve, de a port nem lehet vele szépen felvinni, nem veszem újra az tuti

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Kriszti1107

2018. július 5.

Borzalom!csalodas számomra a színe is a wax is és az ecset is! Pénz kidobas volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.