Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

milkasttar

2018. február 24.

Az ecsete nagyon gagyi, egy másik hasonló elvű termékemből marad meg egy ecset, azzal használtam.
Ez egy 2 in 1 termék, mivel a púder része tökéletes szemhéjpúdernek is.
Sajnos a wax sokkal hamarabb elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Ez egy 2 in 1 termék, mivel a púder része tökéletes szemhéjpúdernek is.
Sajnos a wax sokkal hamarabb elfogyott.

Miharu

2018. február 18.

A legvilágosabb színt vettem. Az ecsetet nekem könnyű volt használni. A wax-szal szépen ki lehet igazítani a szálakat, a por szépen fed és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Barbika

2018. február 15.

az ecsetje tényleg nem jó, kitépi a szemöldököm :/ a wax is érdekes.. különösebben nem jött be, maradok a szemöldök tetkónál, és ha szükséges akkor meg a miss sporty szemcerkáknál.. a feltüntetett árat nagyon nem értem, én pár 100 ft-ért jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

LengyelB

2018. január 20.

Nekem sajnos nem sikerült megszeretnem. Igaz bővült a színválaszték, ami plusz pontot jelent. Keféje viszont olyan kemény szálakból készült, hogy számomra használhatatlan. Egy sima szemhéjpúdert ferde ecsettel sokkal jobban ki lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

aranypáva

2018. január 13.

Aki szereti az erős sötét szemöldököt, annak szuper választás. Minőségre is nagyon jó, könnyű vele bánni. Nekem világos a bőröm és vörös a hajam, így nekem ez az árnyalat nagyon sötét, de fekete-sötétbarna hajú hölgyeknek tökéletes választás! Nap végéig megmarad, persze vigyázni kell rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

dunaimano

2018. január 12.

Nekem az nagyon bejön! Kár hogy egy kicsit világosabbat rendeltem, de már tudom mi az én árnyalatom, ezt pedig továbbajándékozom. Szépen szelíden lehet vele dolgozni, és egész nap tart. Árban nem is olyan rossz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

cskittix

2017. november 22.

Már legalább egy éve használom a Soft brown árnyalatát, a szőkésbarna hajamhoz. Teljesen jól passzol hozzám a színe, könnyű felvinni, viszont a kis applikátorát nem használtam, feleslegesnek tartom, mert azzal megfelelően nem lehet formázni. A wax nagyon hamar kifogyott, pedig azt csak az első, hosszabb szálakra használtam. Ha csak a port veszem figyelembe, számomra akkor is megéri, mert tartós, nem maszatolódik, napi használattal is több hónapig elég és olcsó is. 5*
Annyit tennék még hozzá, hogy az én dús szemöldökömre tökéletesen megfelelt, viszont egy ritkább, hiányosabbra ez kevés lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Jeanette88

2017. november 15.

Nagyon-nagyon szeretem! Akciósan jutottam hozzá, de nem bántam meg. A waxxal rögzítem, a sötétbarnával kiemelem a szemöldököm, amit mások szerint hajlamos vagyok túlszedni. A helyén marad, és természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

lemontree

2017. november 4.

Nekem még a régebbi, sima fekete verziója van meg. A waxot nem használom hozzá, de a por elég sokáig elég. Nagyon világos, kevés szemöldököm van, magában nem tudok túl szép/precíz eredményt produkálni vele külön ecsettel sem, de úgy szoktam használni, hogy vékony körvonalat húzok alul-felül ceruzával, és a maradék részt töltöm ki a porral, így nekem jól működik és tartós, nem szokott elkenődni. Jobban szeretem, mint a ceruzát magában, természetesebb az eredmény, de ha elfogy kipróbálok egy zselét, lehet utána nem térek vissza. Szóval nem rossz, de úgy hogy se a wax, se az ecset nem ér sokat, és kell mellé külön más termék is nekem ahhoz, hogy használható legyen, ár-érték arányban nem a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

Hildy8888

2017. november 2.

A wax részét ritkán használom, de a púdere nagyon jó. Az ecsete nekem nekem jött be, de rendeltem hozzá az avonból akciósan egy nagyon profi kis ecsetet és azóta csak ezt használom. A ceruzát teljesen elhagytam, ugyanis ezzel sokkal természetesrbb hatást tudok elérni. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.