Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

amandavampiire

2017. május 7.

Az ecset természetesen semmit sem ér, de ez nem meglepetés. A vax nagyon összeállítja a szőröket, soha nem használom. Viszont a por csodálatos. Sok-sok port kipróbáltam már, de ez a legjobb, mindig visszatérek. Pigmentált, nap végére is szép lesz ha lefixálom. 3x újravettem, és még biztosan fogom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Fabi95

2017. május 3.

Ecsete katasztrofális, teljes áron biztosan nem venném meg. Külön ecsettel szoktam felvinni, biztosan van nála jobb. Ha elfogy nem veszem újra. A wax nekem semmit se ér, műhatású lesz csak a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

sttramara

2017. április 30.

Az első szemöldök formázó termék amit használtam. Az ecset nagyon rossz, inkább egy másikkal érdemes próbálkozni. Nagyon gyorsan elfogy a wax benne, szerintem van olyan 4 doboz itthon, amiben a wax már nincs meg de a por még tele van. Elsőnek nagyon jó volt, de elég drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

yudiger

2017. április 21.

Az első bosszankodás után, amit az ecset okozott, végül megbarátkoztam vele. Az ecsetet kidobtam és másik ecsettel próbáltam ki. Nekem működik. Tartós és a színe is szép. Nem feltűnő, szépen illeszkedik a szemöldököm színéhez és teljesen természetesnek hat. (Az is igaz, hogy én csak korrigálásra használom, nem pedig egy egész szemöldököt rajzolok vele.) Akciósan vásároltam 1.600,- Ft-ért, úgy gondolom, hogy ennyi pénzért megérte. Elégedett vagyok. Az egy pont levonás a kritikán aluli ecset "jutalma".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 21.

Dorr123

2017. április 12.

Nagyon szuper kis keszlet! A waxot en abszolut nem hasznalom, maga a por eleg fedest ad, viszont a hozza tartozo kis ecset hasznalhatatlan! Ferde puha ecsetet vasaroltam hozza, azzal gyonyoruen meglehet csinalni. Biztosan ujra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

savolynoncsi

2017. március 17.

Jó kis termék lenne, ha a por normálisan befogná a szemöldökömet. Nekem valahogy sehogy sem akarja, pedig a sötétebb barna árnyalatot vettem meg. Ha be is fogja fél óra múlva már olyan, mintha be sem kentem volna. A wax egyébként tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

hnikolett

2017. március 12.

Nekem nem ez a mark-os, hanem a sima fekete verzio van meg. Nem is ertem miert nem irtam eddig rola, most fogyasztom a masodik dobozom. Regebben hasznaltam onmagaba a wax-al, neha most is ha csak gyorsan el kell valahova ugrani kocsival, de legtobbszor a pupa szemoldok gelje utan hasznalom, ha szeretnem jobban kiemelni a szemoldokom vagy ha a gel eppen nem akar egyutt mukodni velem es nem ugy oszlik el ahogy en szeretnem.😁 A waxot most ritkabban hasznalom de van hogy hozzanyulok:) szeretem nagyon, nekem jol mukodik. Olyan 6-8 ora utan kezd kicsit mocorogni, de fokent a szemoldokom elejen, ahol nincs tul sok szal, csak kihuzom odaig😌
Az ecsetet en nem hasznalok hozza, egy regi ferdefeju essence ecsetemmel viszem fel😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

eviviktoria

2017. március 7.

Az ecsetet én egy ilyen készlet esetében sem értékelem,mert szerintem minden készlethez kell venni egy prof ecsetet. A készlet egész jó, mondjuk kicsit lehetne erősebb színű a por(sötétbarna) de a tartósságán meglepődtem, estére is ugyanolyan szépen mutatott a szemöldökömön mint reggel mikor megcsináltam. A wax is jó,bár azt nem mindíg használom. Összességében szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

briidge

2017. február 8.

A wax nagyon jól tart, a színe tartós és csodás. Az ecsettel viszont lehetetlen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Abrakzab

2017. január 25.

Nálam a wax semmit sem ér, ráadásul most télen még a sapkámról az apró szöszök is ráragadtak. Az ecsetet szerintem nem gondolhatták komolyan.
Amúgy a púder színe a sötétbarna hajamhoz teljesen passzol, a kis tükör pedig tényleg hasznos. Szemöldökformázó zselével orvosoltam a problémát, így eltudom használni, de nem fogom újra venni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.