Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Reni39946

2017. január 22.

A színe jobban megfelel mint a korábbi ceruzáimé. A vax nekem semmit nem ér és jó lenne ha egy picit tartósabb lenne, de egynek elmegy. Ha elhasználtam, nem hiszem, hogy újra veszem, inkább keresgélek még, hátha megtalálom az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Edina97

2017. január 6.

Én nagyon szeretem.a waxot csak akkor használom, ha nem viszek fel alapozót az arcomra. Az ecsetet én sem használom benne, mivel túl durvának találom. Amúgy színre is minden rendben vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

zdoreebaba

2017. január 1.

Most már több mint egy éve használom az első kis szemöldökformázó készletemet. Ő az első és legnagyobb kedvencem, mert eddig még nem próbáltam ki ilyeneket. Árban tökéletes. A wax sajnos elég gyorsan kifogyott. Netes videókon úgy használták, hogy a festék fölé, de én előbb mindig waxoltam és csak utána tettem fel a festéket. Így nekem elég erőteljes lett a szemöldököm színe, de ezt utólag tudtam korrigálni. A wax mindig tartósabbá tette a szemöldökömet és jobban el lehetett kenni a festék port. A barna festékből még mindig van, úgyhogy azt használom előszeretettel. A készletben található még egy kétoldalú ecset, ami nagy negatívuma ennek a szettnek. Sajnos borzalmasan kemény az ecsetek szőre, amitől használhatatlanná válik, csak a waxot lehet vele felvinni, de én azt sem szoktam. A festékhez pedig sokkal gyengédebb, puhább szőrű ecset kell, amivel csodásan fel lehet vinni a szemöldökfestéket. A termék kis csomagolása nagyon tetszik, pici, így bárhol könnyen elfér és még tükröt is szereltek bele, aminek én kimondottan örültem. Egyelőre maradok ennél a szemöldökformázónál, mert jelenleg jobbat nem tudok felmutatni. Már el is raktam a következőt, ha kifogyna a mostani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

poubelle

2016. december 3.

nagyon szeretem. Egy problémám van vele. A wax nagyon hamar elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

nagyon szeretem. Egy problémám van vele. A wax nagyon hamar elfogy

sminkparduc97

2016. november 28.

a wax szerintem teljesen felesleges mivel nekem már maga a "púder" felvitelével is tökéletes színt tudok elérni a szemöldökömön és jól is tudom formázni :)
Maximálisan meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve

csokibeka

2016. november 17.

Elég sötét a púder színe, de mégis könnyű vele természetes hatást elérni. Tartósságával sincs probléma, 8 órát simán kibír, többet azért nem. Szerintem a wax is jól működik, nekem tökéletesen tartja a szálakat. Nagyon sokáig ez volt a kedvenc termékem, ám azóta van, amihez gyakrabban nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Rockysinger

2016. október 2.

Imádom minden reggel ezzel csinálom meg a szemöldököm tuti újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Imádom minden reggel ezzel csinálom meg a szemöldököm tuti újra veszem!

AngelHeart80s

2016. augusztus 15.

A wax abszolút nem tartja meg a szemöldök formáját, már 5 perc után nem áll jól! A barna púder pedig kifejezetten sötét hajú hölgyeknek áll jól! Leárazva akartam megvenni, de nem vettem észre a lap alján, hogy ahhoz rendelni kell erről- és arról az oldalról még terméket, szóval jó drágáért kaptam meg, és egy kalap sz.....r! Én nem ajánlom! Max. a púder miatt annak akinek sötét a szemöldöke/haja eleve! Közben láttam a Rossmann-ban 799 Ft-ért szemöldökzselét, hát szerintem azzal többre mennék! És még olcsóbb is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Lilus

2016. augusztus 8.

Elég ritka a szemöldököm,így gondoltam kipróbálom ezt a terméket.Nem igazán azt nyújtotta,amit vártam.A wax gyorsan fogy,a festék pedig túl világos az amúgy egyáltalán nem sötét szemöldökömhöz.Az ecset durva és kemény.Valakinek biztos beválik,sajnos nem nekem,így többet nem rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

bionka

2016. július 12.

Szeretem ezt a terméket, persze más ecsettel használom mert ami hozzá járt, valami katasztrófa :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.