Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

bionka

2016. július 12.

Szeretem ezt a terméket, persze más ecsettel használom mert ami hozzá járt, valami katasztrófa :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Sunchi

2016. július 1.

bár nincsen szükségem ilyesmire mégis beruháztam rá hogyha egy kis pomádét szeretnék , nem vált be nagyon nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Lunaaaw

2016. június 30.

Akcióban vettem szerencsére, ugyanis ez a termék katasztrófálisan rossz. A színe maximum világosbarna szemöldökűeknek felel meg...ehhez képest a képen inkább sötétbarna volt...Abszolút pigmentálatlan a szemöldökpúder. A waxszal nincs probléma csak az, hogy hamar kifogy. Az ecset hozzá pedig gagyi műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

gramonaeszter

2016. június 28.

Csak mással kombinálva ajánlom! A vax része nagyon gyorsan elfogy, a festék sokáig bírja, de túl sötét. Furcsállom, hogy más árnyalatokban nem gyártják. A hozzájáró kétfejű ecset sem a legpraktikusabb a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Bambino97

2016. június 28.

Nincs nagy tapasztalatom az ilyen szemöldökformázók terén...ez az első ilyen termékem. Így nem tudom összevetni más termékekkel. A használata könnyű, nagyon praktikusnak tartom. Azonban a szemöldökpúder része szerintem is kemény, valamint csak a szálakat színezi be, így akinek hiányos a szemöldöke nem jár vele jól.

Alexandra0727

2016. május 28.

Nekem nem jött be. Mással kombinálva tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Nekem nem jött be. Mással kombinálva tökéletes.

Izabel

2016. május 27.

Az Oriflame és Essence szemöldökformázó készleteim után kaptam Anyukámtól. Az Oriflame-mel egy szinten van, az Essence-nél jobb szerintem. Könnyű kezelni és tartós mind a felvitel, mind a használhatóság tekintetében. Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

AlexaNagy

2016. május 25.

Sajnos csalódnom kellett,pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Senki ne várjon professzionális eredményt ettől a terméktől, mert többször is próbáltam vele profibb eredményt elérni-nem ment.
Az ecset nekem konkrétan 2 alkalom után eldeformálódott, így ugrott is a festék precíz felvitele. Ami egy normális ecsettel sem annyira lehetséges, mivel az állaga nem megfelelő ahhoz hogy pontosan lehessen vele szemöldököt festeni. A wax maszatol, nem lehet normálisan felvinni, a festék is össze vissza..
Egy átlagos szemöldök elkészítésére még talán alkalmas, de akinek pl keskenyebb szemöldöke van, és nem dús, mint pl nekem, még így is nehéz valami jót alkotni.
Ehhez képest némely katalógusi ára nagyon sok.
Az Avontól a szemöldökcerua százszorta jobb és precízebb, sokkal könnyebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Ehhez képest némely katalógusi ára nagyon sok.

Anxiety

2016. május 20.

Régebben használtam, mostanában vettem újra elő mert a színe tökéletes nekem, de ezen kívül...Az ecsetet semmire nem lehet használni, a wax sem a legjobb. Mivel szemöldökzselé fölé teszem, ezért egy kicsit tartósnak mondanám. Összességében nem rossz, de nem véletlenül váltottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Ildiii

2016. május 10.

Megvettem, próbálgattam egy ideig de sehogysem volt jo... Az ecsettel nem lehet precízen bánni, a wax rèsze nekem túl maszatos.. Lehet valakinek bevált, ès èn vagyok hozzá bèna

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.