Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális-fás

Illatjegyek: nektarin, jázmin, homoki szalmagyopár

4500Ft!🎃Avon Maxima EDP
Ár: 4500Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Posta/Foxpost/néha Budapesten
Ár: 3000 ft+postaköltség , Eladó: kacibog83
Állapot: Fóliás, teljesen új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Fizetés banki utalással, postai ajánlottként küldöm
Agicaa

2019. szeptember 18.

Az előző hozzászólóval nem értek egyet. Miért baj az, hogy az Avon vagy bármely más cég elcsen ötletet más cégektől, amik bizonyítottan jól bevált ötletek? Egyébként meg az Invictus és az Olympea debütálása óta azért eltelt már némi idő, ha akarta vona az Avon, már rég lekoppinthatta volna Pacoékat. Szóval már csak ezért sem hiszem, hogy direktben le akarták volna másolni az egyébként isteni finom PR parfümöket. Nekem van eredeti Olympeám és még csak nyomokban sem emlékeztet a Maxima erre az illatra. Na mindegy, a lényeg, hogy szerintem finom, tartós illatot sikerült létrehoznia az Avonnak, teljesen jól működik a bőrömön. Az őszi és a téli szezon nagy kedvence lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

p.monicica

2019. szeptember 17.

Magamra locsoltam egy egész illatmintát.
Végre egy isteni illat ami nem tömény édes.
Eszméletlen jó illata van és tartós intenzív 😀.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Magamra locsoltam egy egész illatmintát.
Végre egy isteni illat ami nem tömény édes.
Eszméletlen jó illata van és tartós intenzív 😀.

ZiMe

2019. szeptember 14.

A gyönyörű üvegcse egyedi, szépen megkomponált, kellőképpen tartós fás-virágos illatot rejt, pont olyat, amit én szeretek. Engem meggyőzött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 14.