Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális-fás

Illatjegyek: nektarin, jázmin, homoki szalmagyopár

Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: kipróbált , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

CrazyKid

2019. december 27.

Nekem irritálja az orrom és tüsszögök tőle. Olyan mintha az egész illat szétesne , nincs egy narratívája, idővonala, vagy csak nagyon nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Jelizz

2019. december 6.

nagyon csinos uveg es jo volt a reklam is. Nem az en illatvilagom sajnalom! :( elsore kicsit faj-mohas-orientelis illat, utana atvaltozik vlami edes gyumolcsos meleg illatba. Vlamelyik parfumre emlekeztet az illata de nem jut eszembe melyikre. elhasznalom, de nem hiszem hogy ujra veszem es nemis tartos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Bubu1983

2019. november 26.

Sajnos harmatgyenge.....pedig nagyon vártam az istennő robbanást,de semmi 😒
Se nem különleges se nem tartós..A katalógusban nagyon ütős volt az illat de az üvegből kifújva már a levegőben éreztem ,hogy ez megint eladásra fog kerülni.Úgy is lett...Ámen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Sajnos harmatgyenge.....pedig nagyon vártam az istennő robbanást,de semmi 😒

vanillacaramella.sweet

2019. november 22.

2019.Nov.22: Update: Csak motoszkàl a fejemben ez az illat, úgyhogy hasznàlgatom, szimatolgatom. Egyre jobban tetszik, jól beédesedik rajtam. Csak az a kis szúróssàg ne lenne, nem tudom leírni jobban,mi zavar.
Mivel egyre jobban tetszik, felpontozom 4*-ra!

2019.Nov.21:
Fújós kis mintàm van belőle. Rajtam nem erősen Good Girl ez az illat (bár hasonló jellegű), inkább az Avon Luck illata barackosan-jàzminnal (Luck-ot szeretem). Ez egy puha, édes, kellemes jàzminos-gyümis illat, lecsengéskor pici fásság van benne. Hétköznapokra, munkába tökéletes. Nem rossz, de elég a mintàm belőle. Van benne vmi, ami miatt émelyít kissé, zavar. Nem tudom, mi az. Ha ràjöttem, úgyis updatelek. 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Mivel egyre jobban tetszik, felpontozom 4*-ra!

2019.Nov.21:

Gabria

2019. november 21.

Édesanyámnak van egy ilyen parfümje, beleszeretett a katalógusban az illatába. Nagyon jó illata van, tipikus olyan, amilyen ő maga. Gyönyörű az üveg is, a kupak is. Én azért nem hordanám, szerintem ehhez az illathoz valahogy fiatal vagyok, azt érzem valahogy nem illik a bőrömre. Ennek ellenére nagyon jó kis parfüm ez, édesanyám bőréhez maximálisan kompatibilis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Erika80

2019. november 16.

Már első szimatoláskor érdekes érzés fogott el, mert valamire erőteljesen hasonlít. Aztán rájöttem és itt is olvastam, hogy másoknak is azonnal a Good Girl jutott eszébe róla. Elég óriási a hasonlóság! (Ismét egy kis koppintás az Avon részéről. :) )
Picit változtattak rajta ez tény, de az alap illat tagadhatatlanul a Good Girl! Egyébként finom, kellemes, meleg illat, szeretem a Good Girl-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Alexa0893

2019. október 19.

Nagyon jó illat, és meglepően tartós, kevés is elég belőle bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Nagyon jó illat, és meglepően tartós, kevés is elég belőle bőven.

Kremcica

2019. október 13.

Amikor először megláttam én is jót nevettem: PR Olympea-ra hasonló név és dizájn, Good Girl jellegű illat. A hasonlóság a GG-el csak addig állt fenn amíg egymás mellett ki nem próbáltam a két illatot. Hasonlóak (elvégre mindkettő fehér virágos-jázminos) de dupenak azért nem mondanám. Ez picit gyümölcsösebb, az orromnak a korább Avon Slip into daring illata jutott eszembe valószínűleg a nektarin miatt. Jól összerakott, nem Avon-szagú parfüm, édes mégsem túlzottan, ráadásul tartós is. Fújós mintám volt amit többször is tudtam használni és minden alkalommal dicsérték hogy jó illatom van (még este is), szerintem meg fogom venni rendes kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Norelle

2019. október 13.

Imádom ezt az illatot, már megdicsérték rajtam, ráadásul nagyon tartós, ruhán különösen. Nem tipikus Avon illat, pont ezért bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

googles

2019. október 12.

Korulbelul 15 eve neztem utoljara Avon katalogusba. Ma kaptam egyet es egy Maxima mintat.

Az illat a lapon egesz kellemes, kivancsi voltam a mintara es arra, vajon milyen boron. Hat elviselhetetlenul edes. Mintha mezbe cukrot tennek, ja meg baracklekvart.

Attol tartok, nem leszek az Avon illatok rajongoja, pedig megprobaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

Attol tartok, nem leszek az Avon illatok rajongoja, pedig megprobaltam.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.