Avon

Ár:   859 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: nanachan, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Többfunkciós balzsam: megnyugvás száraz bőrre a vanília csodálatos illatával. Vaníliakivonatot tartalmaz, mely hidratáló és bőrpuhító tulajdonságairól ismert, A-,E- és C-vitamindban gazdag, extragazdag textúrája szinte azonnal hidratál.

vichikee

2015. június 30.

Ha este felteszem, akkor esetleg reggelre beszívódik, viszont jó illata van és ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

Emese91

2015. április 12.

Éjszakára használom és még reggel is érzem hogy ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Éjszakára használom és még reggel is érzem hogy ápol.

Hanna12

2015. március 6.

Nekem herpesz lett tole a szamoon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Nekem herpesz lett tole a szamoon

d.nikcsi

2015. február 17.

Nagyon szeretem. Bár napközben nem ezt használom, mert ez a tégelyes kiszerelés nem a legpraktikusabb, de minden éjszakára vastagon bekenem a számat, és reggelre nagyon szépen rendbe rakja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Cherryeszti

2015. január 30.

Napközben nem ezt használom az ajkaimra, mert túlságosan ragad, de minden este vastagon felviszem a számra és reggelre csodát művel. Nekem hámlasztja az ajkaimat, ennek köszönhetően lesz puha reggelre. Délután azonban újra kell hidratálni, szóval eseti megoldásnak jó és éjjelre kúraszerűen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Korina2000

2015. január 29.

Nekem a barackos bőrápoló balzsam van meg. Nagyon jól hidratál, kellemes az illata. Az ajkaimra és a könyökömre szoktam kenni inkább este,ugyanis sokáig tart mire beszívódik a bőrömbe. Az hogy tégelyes kiszerelésbe kapható engem egyáltalán nem zavar,és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

blilla91

2014. december 21.

Nem szeretem az ajakápolókat, mindegyiknek az a hatása szokott lenni, hogy felpuhítja ugyan a felcserepesedett részt ami aztán elkezd leválni... majd fájni... Vagy (n+1)-szer kellett volna kenegetni, na neeeeeeeeeeeem... Eddig 3 kivételt találtam ezek alól, a bebe zartrosé, egy balea tégelyes görögdinnyés miután már lejárt (komolyan, amíg nem volt lejárva a szavideje, az is förtelem volt) és most ez. Minden mást továbbadtam barátnőimnek.
Szóval engem az se érdekelni, hogy ha ajakápoláson kívül másra nem lehetne használni, mert arra eddig ez a legeslegjobb nekem, az se zavar hogy tégelyes. És ajakápolásra ez töménytelen mennyiség, szal sokáig elég lesz. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

faatama

2014. december 21.

No picit csúsztatok: nekem a mézes van ebből, de gondolom nagy különbségekre nem kell számítani. Ez a kis balzsam nekem örök élet + 1 nap. Komolyan, már nem is tudom mikor vettem, és még mindig van benne. Pedig kenem becsülettel!:) És a véleményem:looove!:) Imádom a kis bestiát! Finom, selymes, hidratál, rendszeres használatnál sem szárít, és mindemellett zavarba ejtően olcsó. Amiért mégis újat veszek, annak ellenére, hogy még a mostani tubusban is van az az, hogy egyfolytában nyúlkálni kell bele, ami ugye nem túl higiénikus. Ugyan ebből az okból kifolyólag nem praktikus táskában tartani, ez olyan otthoni használatra kitalált kis kence. Ettől függetlenül megy az 5*,mert egyszerűen imádom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Liana88

2014. november 19.

Meg vagyok elégedve a hidratálásával, jobb mint a többi ajakápoló, úgy gondolom. Szerintem az illatával sincs probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

cicatapmancs

2014. november 18.

Nem ennyire mű vanília illatra számítottam. Nagyon nehezen szívódik fel, így én csak éjszakára használom. A hatásától sem vagyok elájulva, úgyhogy biztos,hogy nem ez lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0