Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

"Érezd a tavasz első friss fuvallatát! Hidratáló kézkrém cseresznyevirág-kivonattal."

• hidaratálja az érdes, kiszáradt bőrt
  • gyorsan beszívódik
  • puhává varázsolja bőröd
  • kellemes illatot kölcsönöz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erika80

2017. január 1.

Nem vagyok elájulva az Avonos tusiktól és krémektől, de ezt már 3x rendeltem meg. Tetszik, hogy könnyen felszívódik, abszolút nem hagy maga után zsíros érzetet, és a hidratálására sincs panaszom. Az illata pedig kifejezetten tetszik. Anno a rózsaszín Skin So Soft kézkrémmel voltam így, majd megváltoztatták az illatát és úgy cakompakk az egészet és soha többet nem vettem. Nem ragaszkodom ehhez sem, vannak más kézkrémjeim is amik jók, de tény, hogy ehhez vissza-visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Micoka

2017. január 1.

Az egyetlen AVON kézkrém, amit folyamatosan újra és újra megvásárlok. Mind hidratálásában (napi többszöri munkahelyi használat irodai munkához), mind minőségében abszolút megfelelő. Kellemes az illata, nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad és finom védőréteget képez a kezemen. Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

sunbazsi

2016. december 2.

Nem vagyok elájulva. Megtetszett a csomagolása...cukinak tünt, de se hidratálásban se illatban nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Klajdi

2016. október 29.

Voltak régen azok a WC illatosítók, amikben a műanyag felhúzása után kék vagy rózsaszín téglaszerű anyag vált láthatóvá, ami illatozott, majd idővel összeszáradt. Na ennek pontosan ilyen illata van. Pedig gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál, de ez a szag valami rettenetes... A munkahelyemre vettem, napközben kenegetni a kezem, de inkább hazahoztam, és csak itthon használom. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

scisneros

2016. június 12.

Nagyon jó az illata, nem ragad és gyorsan beszívódik. A hidratálást illetően lenne hova fejlődnie, bár az én kezeimnek tökéletesen elég ő is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

csibike100

2016. június 10.

Nagyon finom az illata, hamar beszívta a bőröm, talán hidratálhatna egy kicsit jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

KiwiAwi

2016. június 6.

Egyetértek Vattacukorral, műanyagos és szerintem semmi köze a cseresznyevirághoz. :D Kicsit az elseve samponrokra emlékeztet a szaga. Ha ez nem lenne elég negatív, abszolút nem tud a bőröm mit kezdeni vele, lehet ide oda tologatni a kezemen, ami amúgy egész vicces lenne, ha nem jönne le egy idő után fehér forgácsokban. :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Vattacukor1990

2016. május 28.

Nekem ez is nagy csalódás, akárcsak a cseresznyevirág illatúnak mondott testápoló. Erős műanyag szaga van ennek is. Csodálom, hogy a többiek nem tapasztaltak ilyet. Kár, hogy én rossz darabokat fogtam ki. Ebből a termékcsaládból nekem csak a tusfürdő vált be, annak illata volt, finom cseresznyevirág illata és nem műanyag szaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

HAJBAREGINA

2016. május 19.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illata egyszerűen mesés, főleg így tavaszra. A hidratáló képessége is teljesen megfelelő számomra, mivel a kezem nem szárad durván. Télre mondjuk biztosan kevésnek bizonyulna. Plusz pont nálam, hogy nem ragad és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

JudithBeauty

2016. május 10.

Mivel a Naturals cseresznyevirágos testpermet bevált, erre is kíváncsi voltam. Az illata tényleg jó, kellemes, de a hidratáló hatása csak közepes. Igaz, hogy nem ragad, és gyorsan felszívódik, de száraz bőrre kevés. Sajnos nem győzött meg arról, hogy újra rendeljek. Három csillagot kap az illatáért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.