Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

"Érezd a tavasz első friss fuvallatát! Hidratáló kézkrém cseresznyevirág-kivonattal."

• hidaratálja az érdes, kiszáradt bőrt
  • gyorsan beszívódik
  • puhává varázsolja bőröd
  • kellemes illatot kölcsönöz

Démonka91

2016. április 3.

Illata nagyon jó, viszont kézkrémnek közepesnek mondanám. Vaníliás társa jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

helgus96

2016. február 18.

Ez az illat.. életem első avonos terméke egy hajbalzsam volt, aminek szintén ugyanilyen volt az illata, mindig az az idő jut róla eszembe, lehettem vagy 14, nosztalgia. Na de a kézkrém.. kellemes, gyorsan beszívódik, nem lesz ragacsos utána a kezem. A hidratálása szerintem megfelelő, de nem télre, inkább tavaszi nyári kézkrémnek fogom elhasználni. Szerintem egy közepes termékről beszélhetünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.