Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Dettyke9510

2015. december 22.

Nagyon szeretem, ez az egyetlen testpermet, amit használok az avon-tól, nagyon megéri, az illata isteni! Nem túl tartós, de ennyi pénzért teljesen megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

hbrigi25

2015. december 14.

Nagyon finom, igazi télies illatú permet. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Nagyon finom, igazi télies illatú permet. Imádom!

baba_girl_16

2015. december 12.

Nagyon szeretem az illatát ennek a testpermetnek. Tökéletes választás ezekre az őszi/téli napokra. Természetesen nem egy nagyon tartós illat, viszont némelyik avonos testpermetnél tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Bubus06

2015. december 6.

Imádom! :) Legszívesebben felfalnám magamat, amikor használni szoktam. Az engem ölelgetni, szimatolni" szokó emberek is mindig dicsérik az illatomat. Jól érzem magam a "viselése" közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Zsgigi

2015. november 29.

Finom kellemes az illata csak kár hogy nem tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 29.

Finom kellemes az illata csak kár hogy nem tartós!

cintiakiss

2015. november 27.

Imádom az édeskés illatokat, ez a permet is pont ilyen :) Nem valami tartós, de emiatt nem vonok le pontot mert pár óránként amúgy is felszoktam frissíteni magam :) Az ára is barátságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 27.

ujfipati

2015. november 27.

Nagyon finom édesség illata van ennek a permetnek, és szerintem elég tartós is. Illik a karácsonyhoz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Zsokaa

2015. november 27.

Testpermetet csak az illat miatt rendelek. Ennek jó volt az illata, szerettem, de nem gondoltam rá, hogy újravenném. Van az avonnak ettől jobb és rosszabb testpermete is szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Angie22<3

2015. november 26.

Imádom az illatát, de bevallom töredelmesen, hogy csak a lakás illatosítására használom, magamon egyáltalán nem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

kamkam

2015. november 26.

Jó az illata, de 1 perc után nem lehet érezni. Gondolom ilyen lehet az összes testpermete az avonnak. Sajnálom, hogy egy kicsit nem tartósabbak. :/ Nem fogom megvásárolni újra. Talán majd nyáron veszek úgy különlegesebb illatot,hátha nem csalódok akkorát. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.